Streamio nasıl kullanılır?

metoli22

Hectopat
Bir dizi veya filme giriyorum izlemek istediğimde Netflix'e yönlendiriyor. Anlamadım zaten Netflix'im olsa oradan izlerim nasıl kullanılıyor bu arkadaşlar?

Screenshot_1.png

Bir dizi veya filme giriyorum izlemek istediğimde Netflix'e yönlendiriyor. Anlamadım zaten Netflix'im olsa oradan izlerim nasıl kullanılıyor bu arkadaşlar?

Eki Görüntüle 2202489

Arkadaşın belirttiği gibi add onlar var onlardan ekliyorsunuz sonra aradığınız içeriği o addonlar üzerinden de arıyor. En son birkaç ay önce baktığımda VPN'siz açılmıyordu ama içerikler bilmiyorum halen öyle mi.

Peki indirirken Türkçe alt yazılı nasıl indireceğiz arkadaşlar?

@metoli22 @Cursor @chaturanga

Gerekli add onları indirdikten sonra izleyeceğiniz videoya girdikten sonra ayarlardan bakmanız lazım.

Yani otomatik olarak doğru altyazı gelmiyor.

Altyazıyı ayarlardan aktive edip Türkçe altyazı varsa bulup onlardan birini seçeceksiniz.

Bazı içeriklerde birden çok altyazı alternatifi göreceksiniz.

Eğer seçtiğiniz altyazı düzgün değilse (kayma varsa vs..) başka bir alternatif seçmelisiniz. Bazen düzgün altyazı bulmak zor olabiliyor ama çok izlenen içeriklerde genelde sorun az çıkıyor.

Gerekli add onları indirdikten sonra izleyeceğiniz videoya girdikten sonra ayarlardan bakmanız lazım.

Yani otomatik olarak doğru alt yazı gelmiyor.

Alt yazıyı ayarlardan aktive edip Türkçe alt yazı varsa bulup onlardan birini seçeceksiniz.

Bazı içeriklerde birden çok alt yazı alternatifi göreceksiniz.

Eğer seçtiğiniz alt yazı düzgün değilse (kayma varsa vs.) Başka bir alternatif seçmelisiniz. Bazen düzgün alt yazı bulmak zor olabiliyor ama çok izlenen içeriklerde genelde sorun az çıkıyor.

İndirince alt yazı gözükmüyor direkt.

Geri
Yukarı