Streamlabs OBS ayarları nasıl olmalı?

Estafurlah önemli değil.

Buyurun

1677163916678.png

1677163979392.png

Deneyip yayın linkini iletebilirsiniz revize ederiz ayarları. Ne kadar çok yayına bitrate verirseniz yani yayına ne kadar upload ayırırsanız o kadar çok paket kaybınız olur Online oyunda ping artışları yaşarsınız bilginiz olsun.

Bitrate yetişmiyor sanırım pk ortasında parlamalar esnasında kaçınılmaz çamurlaşmalar ilk kurulumdaki gibi aynen devam ediyor. Çözünürlükleri 720p 1080p 60FPS 30FPS bitrate 3000-3700 arası denedim aynı hiç fark yok.

Bitrate yetişmiyor sanırım pk ortasında parlamalar esnasında kaçınılmaz çamurlaşmalar ilk kurulumdaki gibi aynen devam ediyor. Çözünürlükleri 720p 1080p 60FPS 30FPS bitrate 3000-3700 arası denedim aynı hiç fark yok.

Upload hızı yükseltmeden yayın yapılmayacak sanırım teşekkürler.

Upload hızı yükseltmeden yayın yapılmayacak sanırım teşekkürler.

Verdiğim ayarlarda dediğiniz sorunlar bahsettiğin oyunda olmamalı. Yayın geçmişini bana iletir misin ? Eğer kendi yayınını yayın sırasında izliyorsan sana görüntü olduğundan da bulanık gözükür.

Verdiğim ayarlarda dediğiniz sorunlar bahsettiğin oyunda olmamalı. Yayın geçmişini bana iletir misin? Eğer kendi yayınını yayın sırasında izliyorsan sana görüntü olduğundan da bulanık gözükür.

Cep telefonum Wi-Fi'me bağlı. Bu yüzden yayını takip etmem için telefondaki Twitch uygulamasından izliyorum.

Cep telefonum Wi-Fi'me bağlı. Bu yüzden yayını takip etmem için telefondaki Twitch uygulamasından izliyorum.

İlgili video buyurun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı