OBS ayarları nasıl olmalı?

Garudaa

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Sistemim; Ryzen 3 1200, A320M-R, 240GB SSD, RX570 ROG STRIX 256 bit 4 GB. Valorant videosu çekeceğim OBS ayarlarım nasıl olmalı?

Radeon Software kayıt alıyor mu?
Elbette alabiliyor, ben oradan alıyorum.
Peki onun ayarları var mı ben denedim daha önce ama çok yoğun kasma oldu
Benim ayarlarım böyle, kasma falan yaşamadım hiç.
Elbette fps düşüklüğü yaratma ihtimali var ama sonuçta ekran kartının bir programı, OBS'de daha fazla yaşarsınız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_37.png
    Screenshot_37.png
    450,7 KB · Görüntüleme: 72
  • Screenshot_38.png
    Screenshot_38.png
    129,5 KB · Görüntüleme: 65

Elbette FPS düşüklüğü yaratma ihtimali var ama sonuçta ekran kartının bir programı, OBS'de daha fazla yaşarsınız.

Bende o seçenek çıkmıyor. Arama yerine ortam yakalama yazdım hiçbir sonuç bulunamadı diyor. Nasıl açtınız acaba?

Kayıt almanın her türlüsü sisteme yük bindirir. Yük binmemesini istiyorsanız çift bilgisayardan Capture Card aracılığıyla kayıt almalısınız.
o bütceyi bulsam ah .D

Elbette FPS düşüklüğü yaratma ihtimali var ama sonuçta ekran kartının bir programı, OBS'de daha fazla yaşarsınız.

Herhalde anakartın H310 değil mi?

Bende o seçenek çıkmıyor. Arama yerine ortam yakalama yazdım hiçbir sonuç bulunamadı diyor. Nasıl açtınız acaba?
Ekran görüntüsü atabilir misiniz acaba?
Ayarlara gelin, Video kısmına gelip profili varsayılana alın, sonrasında kayıt ve yayına gelin masaüstü kaydedicisini açın öyle deneyin isterseniz.

Ekran görüntüsü atabilir misiniz acaba?
Ayarlara gelin, Video kısmına gelip profili varsayılana alın, sonrasında kayıt ve yayına gelin masaüstü kaydedicisini açın öyle deneyin isterseniz.
Ekran görüntüsü 2021-09-19 175150.png

Geri
Yukarı