Streamlabs OBS ve OBS

Ekran gelmemesini sebebini söylemiştim. Bir de o kodu girerek dener misin? O zaman da OBS'de siyah mı gözükecek?
---
Yeni sahne oluşturun, oraya oyun yakalama oluşturun. Belirli bir pencere seç diyip CSGO'yu seçin. Dediğim kodu da girin.
2.Paragrafta dediklerinizin hepsini yaptim. Ekran obs'ye geliyor fakat ben oyunun içinde değilken(alt+tab attığımda) gidiyor.

2.Paragrafta dediklerinizin hepsini yaptim. Ekran obs'ye geliyor fakat ben oyunun içinde değilken(alt+tab attığımda) gidiyor.
Anladım. Yani eğer kayıt yayına gidiyorsa Alt+Tab yapınca oyunu görmenize gerek yok. Zaten donuk bir şekilde gözüküyodu. Pek bi artısı yok. Ölçeklemeyi yapabildiniz mi?

Anladım. Yani eğer kayıt yayına gidiyorsa Alt+Tab yapınca oyunu görmenize gerek yok. Zaten donuk bir şekilde gözüküyodu. Pek bi artısı yok. Ölçeklemeyi yapabildiniz mi?
Hayır onu da halledemedim. Sanırım csgo görüntü ayarlarım bu şekilde olduğu için fakat böyle alıştığım için bunu değiştirmem mümkün değil. Valorant açıp kayıt yaptım onda böyle bir sorun olmadı.

Dosya Ekleri

• 20200903204506_1.jpg
    20200903204506_1.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 30
Ayarlarınızda bir sıkıntı yok. Normal OBS ile denedin mi hiç? Çünkü ya bir şeyleri yanlış yapıyosun ya da StreamLabs sapıttı.

Oyunu çerçevesiz tam ekran yaparsan Alt+Tab yapınca sorun olmaz.
Çerçevesiz tam ekran seçeneği csgo'da malesef yok.

Ayarlarınızda bir sıkıntı yok. Normal OBS ile denedin mi hiç? Çünkü ya bir şeyleri yanlış yapıyosun ya da StreamLabs sapıttı.
Şunu farkettim şimdi, ekran yakalamayı kapatınca ulaşamıyorum cs'ye, yani oyun yakalamadan cs ekranını alamıyorum. Obs'de de aynı şekilde oyun yakalamadan alamıyorum görüntüyü.

Geri
Yukarı