Streamlabs OBS Yayın Açtığımda Kalite Çok Kötü

Belki bu
deneme yanılma
bu zamanlarda ne kadar kaliteli içerik yapsanızda kitle oluşturmak çok zor hale geldi
Twitchte 1080p60 fps yayın yapıyorum 26 takipçim var arkadaşlarım muhabbetimin sardığını söylüyor
Herhangi bir şekilde reklam yapmadan büyümek oldukça zor

Facebook yayın yapmaya devam edin. Youtube PUBG Mobile içerikleri üretmeye devam edin. Kanalınızın zamanla büyüyeceğini düşünüyorum. Büyüdüğü zaman değiştirebilirsiniz. Bağlantılara göz atmanızı öneririm. Kesin bilgim yok ama 30 FPS yapınca, büyük oradan düzeleceğini düşünüyorum.
Ayrıca PUBG Mobile grafik ayarlarında, çim detayını azaltma varsa azaltın. Çim detayı Bitrate fark etmeksizin, yayının pikselleşmesine neden oluyor. PUBG Mobile yayını yapan, diğer yayıncılarla iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

Maalesef çim azaltma gibi bir olayı yok. 30 FPS deniyim fakat bu seferde kötü olmazmı çünkü akıcılığı gidecek sırf yayın yapmak için. Ryzen 5 2600 aldım oyun kasıyordu çünkü şuan güzel. Ayrıca mesela yayından videoyu kırpamıyorum galiba aynı anda yayın açarkende kayıt mı açmam lazım? Çok yorar mı bilgisayarı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…