Çözüldü Streamlabs'te oyun performansı düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cudibese1

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Streamlabs ile yayın açtığımda Valorant, CS:GO gibi oyunlarda performans kaybı yaşıyorum. FPS inanılmaz derecede düşmüyor ama 144 Hz akıcılığı yok oluyor ve ufak göze batan takılmalar meydana geliyor. Sistemim Ryzen 5 2600, RX590 8 GB, 16 GB RAM. 7 Upload hızım.

Çözüm
Yan monitörü çıkardıktan sonra sorun düzeldi. Acaba VGA-HDMI çevirici kullandığım için olabilir mi o monitörde?
Merhaba arkadaşlar. Streamlabs ile yayın açtığımda Valorant, CS:GO gibi oyunlarda performans kaybı yaşıyorum. FPS inanılmaz derecede düşmüyor ama 144 Hz akıcılığı yok oluyor ve ufak göze batan takılmalar meydana geliyor. Sistemim Ryzen 5 2600, RX590 8 GB, 16 GB RAM. 7 Upload hızım.

Başka bir program deneyin.
OBS gibi.

Yayını 1280x720 30 FPS yapmayı deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı