Street Fighter 5 aynı bilgisayardan 2 kişi oynanır mı?

deLoreaN

Hectopat
Arkadaşlar, Street Fighter 5 oyununu almak istiyorum fakat 2 kişi aynı bilgisayardan oynanıyor mu diye bilmiyorum. Aynı bilgisayara bir kol takarak 1 kişi koldan, 1 kişi klavyeden oynamak mümkün müdür? YouTube'da baktığım videolarda kolu kullanmak için ekstra 1 program indiriyorlar. Ben bunlar uğraşmadan diretk kol bağlayıp kardeşimle veya arkadaşımla oynayabilir miyim?

Tabii ki oynayabilirsiniz, ekran bölme aracı ile oyunu 2 yerdede açmak mümkün.
GeForce Experience bunu daha da kolaylaştırıyor bir filtre ile sorununuz çözülecektir.

Ben de uzun zamandır bu çözümü arıyorum bir klavye üzerinden 2 kişilik nasıl oynayabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

NumLock olan bir klavyeniz varsa ayarlar kısmında.
1.ci oyuncu "W, A, S, D" ve "F, G, H, R, T, y" olarak atayın tuşları (zevkinize görede seçebilirsiniz tuşları)
2.ci oyuncu "yön tuşları" ve "NumLock 1, 2, 3, 4, 5, 6" diye ayarlayın.
Alt kısımda kalan tuşlar normal saldırılar üstekilerde kaçma dash parry her ne ise ona atayın.
NumLock yoksa da 2. oyuncuyu "ı, J, K, l" tuşlarını çevresine atayın kontrolleri.

NumLock olan bir klavyeniz varsa ayarlar kısmında.
1.ci oyuncu "W, A, S, D" ve "F, G, H, R, T, y" olarak atayın tuşları (zevkinize görede seçebilirsiniz tuşları)
2.ci oyuncu "yön tuşları" ve "NumLock 1, 2, 3, 4, 5, 6" diye ayarlayın.
Alt kısımda kalan tuşlar normal saldırılar üstekilerde kaçma dash parry her ne ise ona atayın.
NumLock yoksa da 2. oyuncuyu "ı, J, K, l" tuşlarını çevresine atayın kontrolleri.
Battle settingse girdiğim zaman player 2 ayarları yok sadece player 1 var ayrıca versus moduna girdiğim zaman sadece player 1 seçebiliyorum player 2 seçilmiyor player 2 ayarlarını nerden bulacağım uzun zamandır bunun çözümünü bulamadım

Battle settingse girdiğim zaman Player 2 ayarları yok sadece Player 1 var ayrıca versus moduna girdiğim zaman sadece Player 1 seçebiliyorum Player 2 seçilmiyor Player 2 ayarlarını nereden bulacağım uzun zamandır bunun çözümünü bulamadım.

Bilmiyorum oyunu hiç oynamadım, SF4'te vardı.
settings/control veya keyboard diye bir şey yazar orada olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı