Stremio gibi programlar ne kadar güvenlidir?

Alikaplan801

Decipat
Makaleler
7
Merhaba, Netflix ve Amazon Prime üyeliğim var fakat bazen izleyeceğim filmler bu platformlarda yer almıyor ve ben de bu yüzden bu filmleri nereden izleyeceğime dair yöntemler araştırmaya başladım. Film izleme sitelerine sürekli pop-up reklam gösterdikleri için girmiyorum arkadaşım da Stremio programını önerdi. Bu program ile para ödeyerek bile izleyemedigim filmleri izleyebilecegimi söyledi. Bu program ne kadar güvenlidir? Sorun yaşayan oldu mu?

Not: Konuda hiçbir korsan taraf yoktur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs bulundurması açısından mı? Şu an için programı kurdum, ESET ve Malwarbytes bir virüse rastlamadı. Öbür türlü veri güvenliği açısından bilgim yok.
Program filmleri Torrent sitelerinden streaming yöntemi ile çekiyor. Yani bilgisayara Torrent dosyasını indirmeden filmi izlemiş oluyorsun. Bu konuya da @Murat5038 hocayı etiketleyelim.

Birçok platformda yazılımı bulunduğu için zararlı olma ihtimali çok düşük. Çektiği kaynaklardan bir ihitmal bulaşırsa bulaşabilir. Ancak AV kullanıyorsanız dert edecek bir şey yok demektir.
"Birçok platformda" derken ne kast etmek istediniz hocam?

Netflix'te olmayan filmleri bu program ile izlersen ve arkaplanda da Kaspersky açık olursa bir sorun olmaz o zaman?

Geri
Yukarı