Stremio güvenilir midir?

Disney'in parasını verip Streamio'dan izliyorum çok daha iyi görüntü kalitesi sunuyor.

Tam olarak ozelligi nedir peki? Yani neden bedava bir sekilde veriyor dizileri? Yuklemedigim icin kacirdigim bir sey mi var?
Filmler icin birden cok torrent baglantisi destegi, diziler icin coklu altyazi destegi, feed yayinlari aldiklari siteler direkt torrent sitelerine dusen dosyalar, dolayisiyla dizi dustugu an izleyebiliyorsun, Arayuzu basit, tek tikla neyi izlemek istersen gir izle, birkac ayar cektiginde goruntu de tas gibi.

Filmler icin birden cok Torrent baglantisi destegi, diziler icin coklu alt yazı destegi, feed yayinlari aldiklari siteler direkt Torrent sitelerine dusen dosyalar, dolayisiyla dizi dustugu an izleyebiliyorsun, arayuzu basit, tek tikla neyi izlemek istersen gir izle, birkac ayar cektiginde goruntu de tas gibi.

Torrent baglantilari sayesinde kendi arayuzunde coklu destek ile goruntu mu sunuyor? Ayar derken neden kastediyorsunuz bir de?

Torrent baglantilari sayesinde kendi arayuzunde coklu destek ile goruntu mu sunuyor? Ayar derken neden kastediyorsunuz bir de?
Filmler icin extended, fazla seed iceren 1080p 4k goruntuler veriyor, hangi torrent saglayicisindan veya torrent dosyasindan olacagini sen seciyorsun, seed'e gore de onbellek daha kisa suruyor tabii ki, Ayar dedigim de appdata uzerinden daha hizli ve daha iyi goruntu icin

Filmler icin extended, fazla seed iceren 1080p 4K goruntuler veriyor, hangi Torrent saglayicisindan veya Torrent dosyasindan olacagini sen seciyorsun, Seed'e gore de onbellek daha kisa suruyor tabii ki, ayar dedigim de appdata uzerinden daha hizli ve daha iyi goruntu icin.

Şunu nasıl kullanacağım anlamadım.

Filmler icin extended, fazla seed iceren 1080p 4k goruntuler veriyor, hangi torrent saglayicisindan veya torrent dosyasindan olacagini sen seciyorsun, seed'e gore de onbellek daha kisa suruyor tabii ki, Ayar dedigim de appdata uzerinden daha hizli ve daha iyi goruntu icin

Benim internetim 24 mbps olduğu için izlerken zorlanıyorum, bu ayarı çeksem daha iyi olur mu? Nasıl çekeceğimi henüz bilmiyorum.

Geri
Yukarı