Stres Çarkı

Almak ister miydiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    19
  • Anket kapandı .
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz şu sıralar yeni bir trend türemeye başladı. (Biraz iddialı bir giriş oldu) Piyasaya bakarsak 25-40 ₺ arası değişen fiyatlara sahip. Ben de gerekli araştırmamı yaptıktan sonra bu işe girmeye karar verdim. Sizce tutar mı? Mesela siz olsanız alır mısınız? (Kendi ürünüm için belirlediğim fiyat 15 ₺)
ürün_resim.jpg

Üretimi nasıl yapmayı planlıyorsunuz? Sizin de bildiğiniz gibi çoğu yerde 35 TL'ye satılıyor ve bence fiyat uygun gibi.

Siz 15 TL'ye düşmeyi nasıl başaracaksınız? Plastiklerin üretimini nasıl yapmayı planlıyorsunuz? Bu işi yapanlar dönme süresini yüksek tutmak için rulmanları kaliteli almaya çalışıyorlar. Herhangi bir ürün ve fiyat araştırması yaptınız mı?

Stres çarkı olayı bu dönem gerçekten yükselişte. Fakat işe girmeyi düşünmek yeterli olmuyor. Sorularımla üretim hakkında ne kadar bilginiz olduğunu öğrenmek istedim. Eğer düzgün şekilde yapabilirseniz başarılı olabileceğinizi de düşünüyorum. Teşekkürler.

Tavsiye etmiyorum insanlar 15 TL görünce ucuz mal kötü maldır diye düşünüp almayacaklarını düşünüyorum ayrıca bir süre sonra unutulur modası geçer elinde kalır.

Aliexpress gibi sitelerde Türkiyede satılan çarkların aynısı 35 tl yerine 10 tl gibi fiyatlarda. Zaten en kaliteli rulman 7 - 8 tl civarı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı