Stres ve baş ağrısı nasıl geçer?

tarals

Femtopat
Daha fazla  
Ben bu aralar stresliyim. Nedeni ise bir ay once bilgisayarima stealer virus girdi ve format attim ama formatin remiz olmadigini fark ettim. Hesaplarim calinmadigi icin de virus hala var mı bilmiyorum. Bilgisayari satiliga koyacagim ama hala virüs varsa sattigim kisiye sorun çıkarır mı bilemiyorum aileme de soyleyemiyorum. Basim cok agriyor özellikle geceleri hep aklima geliyor bu. Sadece bu olay icin degil çok cabuk stres oluyorum ve her şeye stres oluyorum. Bunun ilaci falan var midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm diskleri biçimlendirip hesap şifrelerinizi değiştirin. Zaten sonrasında yapacak birşey yok.

İlacını bilemem fakat stres aşırı ileri gittiyse psikoloğa gidebilirsin ailen eğer anlayışlı ise bilgisayarını satıp yeni bir bilgisayar alacağını söyle içinin rahat olmadığını söylemişsin istersen bilgisayarı freedosa çevir sonrasında başka bir bilgisayardan USB hazırlayıp formatı tekrar atın sonrasında Malwarebytes ve Kaspersky ile taratabilirsiniz yanlış anlaşılma olmasın hatam var ise düzeltin iyi sosyaller :)

Tüm diskleri biçimlendirip hesap şifrelerinizi değiştirin. Zaten sonrasında yapacak birşey yok.
Zaten format attim usb ile ama ana diski bicimlendirip silmeyi unutmusum 20 gun once felan yaptim bunu o zamandan bu yana zaten bir sorun cikmadi ama hala stresliyim. Ve galiba usb de boss gitti çünkü usb yi taktigimda yanlisikla windowsa girdim.

@tarals Hocam interneti kestiyseniz birşey olmaz. Diski biçimlendirin şifrelerinizi değiştirin. 2 kez yaşadım bunu.

İlacını bilemem fakat stres aşırı ileri gittiyse psikoloğa gidebilirsin ailen eğer anlayışlı ise bilgisayarını satıp yeni bir bilgisayar alacağını söyle içinin rahat olmadığını söylemişsin istersen bilgisayarı freedosa çevir sonrasında başka bir bilgisayardan USB hazırlayıp formatı tekrar atın sonrasında Malwarebytes ve Kaspersky ile taratabilirsiniz yanlış anlaşılma olmasın hatam var ise düzeltin iyi sosyaller :)
Bilgisiyari satip yeni bilgisiyar almayacagim.bu olay yüzünden zaten bilgisiyardan sogudum kendime telefon alacağım cunku bilgisiyar beni strese sokan gercek sey

Zaten format attim USB ile ama ana diski bicimlendirip silmeyi unutmusum 20 gun once falan yaptim bunu o zamandan bu yana zaten bir sorun cikmadi ama hala stresliyim. Ve galiba USB de boss gitti çünkü USB'yi taktigimda yanlışlıkla Windows'a girdim.

Bence temizlenmiştir ama isterseniz Malwarebytes ve Kaspersky ile tam tarama yapın. Birinin bulamadığını diğeri bulabilir :D

Hocam formati attim zaten 3 hafta felan gecti bilgisayarı kullaniyorum ve hicbir hesabim çalınmadi. Bu konuda suphevciyim iste
Tamam sorun yok. Neden endişelisiniz? şifrenizi değiştirdiyseniz rahat olayım diyorsanız 2 li doğrulama ekleyin.

Bence temizlenmiştir ama isterseniz Malwarebytes ve Kaspersky ile tam tarama yapın. Birinin bulamadığını diğeri bulabilir :D
Zaten yaptım hocam. Bilgisiyarda sadece isinma ve fan sesi fazla suan oda zaten vardi bilgisiyar 2019 dan kalma laptop yani zaten ucuza almistik

Tamam sorun yok. Neden endişelisiniz? şifrenizi değiştirdiyseniz rahat olayım diyorsanız 2 li doğrulama ekleyin.
Hocam temiz format atmadim ondan endiseliyim aslinda ama sorun yoktur degilmi?

Yeni konular

Geri
Yukarı