Stres ve Saç Dökülmesi

Gerome

Kilopat
Saçlarım kıvırcık. Normalde uzayınca direk bonus oluyor. Fakat sinir ve stresten dolayı kulak arkası ve yan taraf çok ama çok seyrekleşti. Fiyat önemli değil. Saçıma bakmak istiyorum. Krem sprey vb. önerilerinizi bekliyorum. Uygulamamız hayırlı olsun. [emoji106]

Benim de çok fazla olmasa da dökülüyor. Konuyu takipteyim.

IMG_1480375376.885474.jpg
Şundan kullanmaya başladım. 1-2 aya sonuçları yazarım.

Arkadaşlar kafanıza göre ürün kullanmayın, hekime danışmadan kullandığınız hiçbir ürünün size hiçbir yararı olmaz. Ha olur, nasıl olur? Saç yapınıza ve sorununuza uygun bir ürün denk gelmiştir o şekilde yararı olur.

Her saç dökülmesinin farklı sebepleri var. Mesela bende de üst kısımda biraz da olsa seyrelme var.
Saç hekimine danıştık doğal şampuanlar önerdi, bundan başka hiçbir şey kullanma ve bir ton öneri.
Eksik vitamin - minerallerim bulunduğu için hap yazdı, kullanıyorum en basitinden.

Ancak saç dökülmemin temel sebebi genetikten geliyor olması. İleride diktirmek zorunda kalabilirim ben de :) Stres var bende dökülüyor demeyin kısacası. Benden 10 kat stresli ortamda çalışan adamın saçları benden 100 kat daha gür ve sağlam :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı