STRIX G15 oyunlarda anlık donuyor

Gamer tıpçı

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, benim bilgisayarım ASUS ROG STRIX G15. İslemcisi ve ekran karti iyi. Oyunlarda yüksek FPS alıyorum. Sorunum şu oyunlara girerken yüksek ayarlarda bazen anlık donmalar veya atmalar olabiliyor. CS:GO'da Windows tuşuna basınca 2-3 saniyelik donuyor bazen göz kırpıyor. Valorant'ta da oluyor. Bu normal mi? Bilgisayarın anlık değisimlere yetişememesi, yoksa laptopum sorunlu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam aynısı bende var hatta ondan yazıyorum. İlk 2.5 hafta çile çektim ama sonra Windows 10 Pro kurdum ve kurar kurmaz MyASUS üzerinden driver kurdum. Sadece NVIDIA driverını GeForce Experience'tan kurdum düzeldi.
Hocam aynısı bende var hatta ondan yazıyorum. İlk 2.5 hafta çile çektim ama sonra Windows 10 Pro kurdum ve kurar kurmaz MyASUS üzerinden driver kurdum. Sadece NVIDIA driverını GeForce Experience'tan kurdum düzeldi.

Size tavsiyem Win10p kurun ve deneyin bence sorun Win Home da.

Size tavsiyem Win10p kurun ve deneyin bence sorun Win Home da.
Nasıl yani hocam ne konuda çile çektiniz

Nasıl yani hocam ne konuda çile çektiniz.

Ben masüstündede dediğinizi çektim Windows'ta ekran donup donup durdu ekranın yarısı siyahlaştı FPS düşük geldi tuhaf işler.
Hocam boşta 41 42° yükte Valorant oynadım 65 gördüm hocam.

Benim neden boşta 70 derece yükte 82 Valorant.
Ben masüstündede dediğinizi çektim Windows'ta ekran donup donup durdu ekranın yarısı siyahlaştı FPS düşük geldi tuhaf işler.

Benim neden boşta 70 derece yükte 82 Valorant.

Şu an operadayım işlemci 70 derece.

Yeni konular

Geri
Yukarı