STRIX G17 almaya değer mi?

Alınır hocam. Ben aldım haziran sonu elime geçecek inşaallah. Gaming laptop konusunda epey araştırma yaptım. Çoğu performanslara baktım, marka kıyaslarına darboğazlarına ve size diyebileceğim şu Intel laptop alacaksanız 10. nesil Intel laptop almanızı önermem. 11.nesili bekleyin.
Ĺegion 5 pro modelini almaya karar verdim, ben alana kadar daha iyi ürün seçenekleri belirirse o ürünleri de gözden geçiririm.
Üründe MUX switch olduğunu söylemişlerdi, yanında 2k monitör alıp keyfini sürerim. 😂
Marka olarak RTX 3070'te en mantıklısı Lenovo Legion 7 Pro, ASUS ROG STRIX G17, alienware m15 r4 sebebini aşağıdaki linki inceleyip daha iyi anlayabilirsiniz.
Sitelerde gezinirken Legion 7 pro görmemiştim, mümkünse ürün linki atar mısınız?

Son düzenleme:
Ĺegion 5 Pro modelini almaya karar verdim, ben alana kadar daha iyi ürün seçenekleri belirirse o ürünleri de gözden geçiririm.
Üründe MUX Switch olduğunu söylemişlerdi, yanında 2K monitör alıp keyfini sürerim. 😂

Sitelerde gezinirken Legion 7 Pro görmemiştim, mümkünse ürün linki atar mısınız?

Ben 4K ekran almayı düşünüyorum bağlayıp 4K keyfini de yaşamak nasip olur inşaallah aslında herkese nasip olsun inan ki çok üzülüyorum =(

Pro olarak geçmiyor onu yanlış yazmışım 5 ile karıştırdım

Ben 4K ekran almayı düşünüyorum bağlayıp 4K keyfini de yaşamak nasip olur inşaallah aslında herkese nasip olsun inan ki çok üzülüyorum =(

Pro olarak geçmiyor onu yanlış yazmışım 5 ile karıştırdım
Güzel ürünmüş.
Amazon Almanya'dan Legion 5 pro ürününe bakıyordum, 17 bin TL gibi bir fiyatta olunca cazip geldi.

Legion 5 Pro'yu tercih edin bence de çünkü ekran kartı gücü diğer markalara göre fazla bu da %20'lere kadar FPS ve performansa artışına tekabul ediyor güzel seçim. Ben ABD de olsaydı Legion 5 Pro'yu alacaktım ama maalesef yok.

Legion 5 Pro'yu tercih edin bence de çünkü ekran kartı gücü diğer markalara göre fazla bu da %20'lere kadar FPS ve performansa artışına tekabul ediyor güzel seçim. Ben ABD de olsaydı Legion 5 Pro'yu alacaktım ama maalesef yok.
Almanya versiyonunda klavyede farklılık varmış o kadar, o sorunda bana çok koymaz. Klavye dilini değiştirip, farklı klavye bağlarım olur biter. :)

Alınır hocam. Ben aldım haziran sonu elime geçecek inşaallah. Gaming laptop konusunda epey araştırma yaptım. Çoğu performanslara baktım, marka kıyaslarına darboğazlarına ve size diyebileceğim şu Intel laptop alacaksanız 10. nesil Intel laptop almanızı önermem. 11.nesili bekleyin. 10.nesil yerine Ryzen 9 5000 serisi çok çok iyi. Ekran kartı eğer 2K 4K görüntü istiyorsanız RTX 3080 FHD istiyorsanız RTX 3070 ve 3060a bakmanızki darboğaz olmasın. Marka olarak RTX 3070'te en mantıklısı Lenovo Legion 7 Pro, ASUS ROG STRIX G17, Alienware M15 R4 sebebini aşağıdaki linki inceleyip daha iyi anlayabilirsiniz.

GE76 modeli nasıl acaba? 3070'te.

GE76 modeli nasıl acaba? 3070'te.

Bu listeyle bir fikir oluşturur orada aklınızda bir problem kalmaz diye düşünüyorum. Puan ortalamalarına bakıp kıyaslayabilirsiniz benim fikrim GE76 tek sıkıntısı ısıtma ve fiyatı ondan hariç bence kusursuz.

Bu listeyle bir fikir oluşturur orada aklınızda bir problem kalmaz diye düşünüyorum. Puan ortalamalarına bakıp kıyaslayabilirsiniz benim fikrim GE76 tek sıkıntısı ısıtma ve fiyatı ondan hariç bence kusursuz.

Hmm güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı