STRIX RX570 aniden donmalar

Bitmeliyse

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. ROG STRIX RX570 8 GB OC ekran kartim hata veriyor sürekli. 2 kere garantiye gönderdim, bir şey yok dediler. Bütün testleri gecmis, verdigi hata ise söyle: Aniden donma, piksel hatasi. Sistem özellikleri: Intel Core i5-9400F, 16 GB DDR4, RX570 8 GB OC, 240GB SSD 500W.

Onun yerine kartının tam arızasını öğrendikten sonra garantiye gönderseydin. Her türlü alırlardı direk iade istersen sebep dusuk FPS olursa reddederler yıllarca AMD kullandım sorun yasamadım şu an nvidiadayım yıne sorun yasamıyorum sizlerde daha mantıklı çözüm üretseydiniz bence daha mutlu olurdunuz.

Garantiye girmemiş, çünkü Radeon Boost yüzünden GTA 5 bozuldu üstüne restart atınca çıt diye ses gelip ekran gelmedi.

edit (devamı): sonra bir gün dinlendirdim fişini çekip kartı görmeyince
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onun yerine kartının tam arızasını öğrendikten sonra garantiye gönderseydin. Her türlü alırlardı direk iade istersen sebep dusuk FPS olursa reddederler yıllarca AMD kullandım sorun yasamadım şu an nvidiadayım yıne sorun yasamıyorum sizlerde daha mantıklı çözüm üretseydiniz bence daha mutlu olurdunuz.
Bütün sorunlar flas bellege attim gerek resim gerek video ama sorun yok dediler acaba psu düsükmü geliyor

Kardesim anlamiyorumki anlasam ayarlicamda beynim yaniyor yemin ederim
O zaman önünde tek bir seçenek var. Bilgisayarını tadınığın bir bilgisayarcıya veya teknik servise götürüp sorunun ne olduğuna baktıracaksın.

Bütün sorunlar flash bellege attim gerek resim gerek video ama sorun yok dediler acaba PSU düsükmü geliyor.

Bu olabilir çünkü AMD kartlar heleki 500 serisi gücü için elektrik tüketir 12v kanalından kaç W verdiğine göre değişir eğer çok dandik bir PSU ise bu da farklılık gösterir.

Gamepower 500+80 PSU.

D-dostum evdeklilere evi boşaltmasını söyler misin? O PSU bir C4 gampowerden ucuza klavye alanlarda bir sıkıntı yok fakat PSU almak çok yanlış. Yakın zamanda bir arkadaşım PSU'su yüzünden anakartını ve ekran kartını yaktı, siz dikkat edin bir daha düzgün bir PSU ile denemenizi tavsiye ederim FSP Sharkoon ve High Power düşük bütçede tavsiyemdir isterseniz modelde önerebilirim.

D-dostum evdeklilere evi boşaltmasını söyler misin? O PSU bir C4 gampowerden ucuza klavye alanlarda bir sıkıntı yok fakat PSU almak çok yanlış. Yakın zamanda bir arkadaşım PSU'su yüzünden anakartını ve ekran kartını yaktı, siz dikkat edin bir daha düzgün bir PSU ile denemenizi tavsiye ederim FSP Sharkoon ve High Power düşük bütçede tavsiyemdir isterseniz modelde önerebilirim.
Tabi kardesim bekliyorum

Tabi kardesim bekliyorum

Arkadaşlarımızdan daha iyi önerilerde bulunacaktır.

Arkadaşlarımızdan daha iyi önerilerde bulunacaktır.
Cougar bxm 700 +80 bu nasil reis

Yeni konular

Geri
Yukarı