SU 630 SSD performansı nasıl?

Sorun var hocam. O değerlerle daha kısa sürmesi gerekirdi.

Başka bir SSD'ye geçme şansınız varsa geçin hocam. @Erdemtgl

Hocam bütcem buna yetti bir de Windows 11'e geçerken diski başka bir formatda kurmam gerekiyormuş ne olduğunu bilmiyorum onun etkisi olur mu onu da bilmem ama şu anlık bana yetiyor değiştirecek bütcem de yok zaten :(

30 saniye sorun yok? Sesli güldüm. 7 saniyede açılıyor bilgisayarım düzgün bir SSD ile. Çok büyük bir sorun var.

Aga 30 sn içinde dedim saymadım yani :D
(Windows etkin değil bilgisayarı ilk açtığımda 20 sn içinde açılıyor açtıktan sonra yeniden başlatıyorum hemen böylece 3 saat etkinleştir yazısı kalkıyor)

Aga 30 sn içinde dedim saymadım yani :D
(Windows etkin değil bilgisayarı ilk açtığımda 20 sn içinde açılıyor açtıktan sonra yeniden başlatıyorum hemen böylece 3 saat etkinleştir yazısı kalkıyor)

Hocam ben yeniden başlata basınca 5 dk bekliyorum sağ olsun güncellemeden sonra oldu klasik Microsoft ama sizin taktikde iyi miş. :D

C (120 GB) 70 sağlıklı.
D (98 GB ) 78 sağlıklı yazıyordu.

Ping sıkıntım SSD ile alakalı değilse genel olarak aşırı derece bir sıkıntım olduğunda sanmıyorum.
Mavi ekran hatası da yok.
Yani almanız gereken değerlerin çok altında okuma yazma değerleri alıyorsunuz. Bu bir sıkıntı bence. İlla mavi ekran yemenize gerek yok. Oyunlarda kaplamalarınız geç yüklenebilir. SSD'deki sıkıntı bazen bunlara da yol açabiliyor .

Yani almanız gereken değerlerin çok altında okuma yazma değerleri alıyorsunuz. Bu bir sıkıntı bence. İlla mavi ekran yemenize gerek yok. Oyunlarda kaplamalarınız geç yüklenebilir. SSD'deki sıkıntı bazen bunlara da yol açabiliyor.

Hayır oyunlardaki kaplamalarda anlık yükleniyor
Nadiren 0.2 veya 0.3 Max 0.5 saniye sürüyor tam oturuşu.

Geri
Yukarı