Şu an 20 bin TL'ye laptop alınmalı mı?

roymakaay

Decapat
1-2 aydır 15 20 bin TL civarı Gaming laptop almayı düşünüyorum. Hatta tavsiye almak için konu bile açtım ama bir türlü şimdi mi almalıyım yoksa yazın m? I karar veremedim şimdi mi yazın mı?

Bu güldürdü.

1-2 aydır 15 20 bin TL civarı Gaming laptop almayı düşünüyorum. Hatta tavsiye almak için konu bile açtım ama bir türlü şimdi mi almalıyım yoksa yazın m? I karar veremedim şimdi mi yazın mı?

Geçen sene aynı soruyu soran arkadaşa şimdi al demiştim dinlemedi yazı bekledi ve 2060 alabilecekken 10750H 1660 Ti'a kaldı. TR şartlarında her şey değişiyor alma desem fiyat artar al desem düşer suçlu ben olurum. Kararı biz değil sen vermedlisin.

Kullansaydınız anlardınız şarja takılı oynamanız gerekiyor eğer çikarirsaniz oyunlarda 20 FPS alirsiniz ortalama.

3700-6000MAh'lık bir bataryanın 3060-11800h gib bir sistemi ve ekranı beslemesini eklemiyorsun herhalde. Öyle bakarsan kasayı da fişten çıkarınca hiç açılmıyor.

Bence şimdi alın hocam her ay her şey pahalanıyor yazın o 20 bin TL'ye alıcağınız bilgisayar 30 40 bin olabilir.

Öyle benim okul arkadaşım işte alamadı, kendisinde 10 bin TL vardı o zamanlar RTX 2060 falan 6 bin TL civarıydı. Pandemiden önce galiba ama laptoplar için 11k istemiş almadı vermem düşer belki dedi bende al dedim o 1 bin lirayı Windows için istemişler galiba. Almadı parayı sakladı şimdi hiç alamadı 20k oldu aynı laptop.

Yeni konular

Geri
Yukarı