Şu an Aliexpress'ten bir şey alınır mı?

Aldığın mağazaya göre değişiyor aslında. Ürünü aldığın zaman mağazaya mesaj atıp; Merhabalar ben bu ürünü aldım ama rica etsem ....... kargo şirketiyle gönderir misiniz? Tarzı bir mesaj atarsan yapabilirler. Ama tabii kargo ücreti sıkıntısı var. Eğer siz ödeyecekseniz eminim ki her mağaza istediğiniz kargo ile gönderir. Fakat öbür türlü ise tamamen onların inisiyatifine kalmış bir durum.

Aldığın mağazaya göre değişiyor aslında. Ürünü aldığın zaman mağazaya mesaj atıp; Merhabalar ben bu ürünü aldım ama rica etsem ....... kargo şirketiyle gönderir misiniz? Tarzı bir mesaj atarsan yapabilirler. Ama tabii kargo ücreti sıkıntısı var. Eğer siz ödeyecekseniz eminim ki her mağaza istediğiniz kargo ile gönderir. Fakat öbür türlü ise tamamen onların inisiyatifine kalmış bir durum.
Cevap için teşekkür ederim.

Bu ara çok hızlı geliyor. Bir haftada geldi kargom.
Ek Açıklama 2020-03-25 144552.png

Aldığın ürüne ve mağazaya göre değişir.
Yukarıdaki ile aynı anda aldığım bir başka ürün henüz gelmedi mesela ama yola çıktı yarın öbür gün ülkeye gümrükten girer.

Aldığın ürüne ve mağazaya göre değişir.
Yukarıdaki ile aynı anda aldığım bir başka ürün henüz gelmedi mesela ama yola çıktı yarın öbür gün ülkeye gümrükten girer.
Daha önce de takipli Yanwen seçmiştim, yola çıktıktan 4-5 gün sonra gümrük bilgileri vs. girilmişti. Şu an hiçbir şey yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı