Şu an bir Ubisoft hizmeti kullanılamıyor

IDMKI

Hectopat
Merhabalar,

Son bir gündür Uplay'e bağlanamıyorum ve Uplay simgesine tıkladığımda böyle ilk önce normal bir login yapıyor ama sonra şöyle bir hata veriyor 'şu an bir Ubisoft hizmeti kullanılamıyor. Daha sonra tekrar deneyebilir veya çevrimdışı moda geçebilirsiniz. "Saatlerdir bunu araştırıyorum fakat çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Son bir gündür Uplay'e bağlanamıyorum ve Uplay simgesine tıkladığımda böyle ilk önce normal bir login yapıyor ama sonra şöyle bir hata veriyor 'şu an bir Ubisoft hizmeti kullanılamıyor. Daha sonra tekrar deneyebilir veya çevrimdışı moda geçebilirsiniz. "Saatlerdir bunu araştırıyorum fakat çözemedim.
Şuanda bunu deneyimleyemiyorum, lakin bakım onarım tarzında bir şey gerçekleşiyor olabilir. Hiç olmadı kaldırıp tekrar kurun.

Merhabalar,

Kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi? Ben sorunsuz bir şekilde bağlanabiliyorum.

Kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi? Ben sorunsuz bir şekilde bağlanabiliyorum.

Evet sorunun neden kaynaklı olduğunu araştırıyordum ve buldum cevaplarınız için teşekkür ederim sorun yaşayan arkadaş olursa bunu bir denesin.
*Ağ ve internet ayarları.
*Ağ ve paylaşım merkezi.
*Ethernet ( çift tıklayın)
*İnternet protokolü sürüm 6'yı devre dışı bırakın.
Ben denedim işe yaradı.

Evet sorunun neden kaynaklı olduğunu araştırıyordum ve buldum cevaplarınız için teşekkür ederim sorun yaşayan arkadaş olursa bunu bir denesin.
*Ağ ve paylaşım merkezi.
Ben denedim işe yaradı.

Deneyeceğim.

*Ağ ve paylaşım merkezi.
Ben denedim işe yaradı.
Merhaba, işe yarıyor bu çözüm. Teşekkürler.

*Ağ ve paylaşım merkezi.
Ben denedim işe yaradı.

Biraz geç bir cevap ama hala sorun yaşayan varsa çözüm işe yarıyor güncel bir çözüm değil ama denemekte yarar var.

Ekleme yapayım siz Ethernet kullandığınız için Ethernet çıkmış; WİFİ kullanıcıları Ağ ve paylaşım merkezi üzerinden WİFİ ağınıza tıklayın ve özellikler kısmından "Protokol Sürüm 6" seçeneğini devre dışı bırakın bu şekilde bende de çalıştı bu bir güvenlik açığı yaratır mı bir eksisi var mı bilmiyorum umarım yoktur.

Geri
Yukarı