uPlay şu an bir Ubisoft hizmeti kullanılamıyor hatası

Yagdehub

Hectopat
Yer
TR
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Rainbow Six Siege için uPlay kullanıyorum başta hiçbir sorun yoktu fakat bugün girmek istediğimde bağlantı koptu başlıklı "şu an bir Ubisoft hizmeti kullanılamıyor. Daha sonra tekrar deneyebilir veya çevrim dışı moda geçebilirsiniz." Hatası alıyorum.
Birkaç yıl aynı konu açılmış DNS ayarlarını değiştirince düzelmiş hata bende denedim fakat gene olmadı.

sfd.jpg

sfd.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Rainbow Six Siege için uPlay kullanıyorum başta hiçbir sorun yoktu fakat bugün girmek istediğimde bağlantı koptu başlıklı "şu an bir Ubisoft hizmeti kullanılamıyor. Daha sonra tekrar deneyebilir veya çevrim dışı moda geçebilirsiniz." Hatası alıyorum.
İşin kötü yanı eskiden hesabım bağlı haldeyken alıyordum şimdi hesaba tekrar girmemi istiyor. Telefonumda Ubisoft uygulaması bulunuyor uygulamada da hesabım bağlı değil.
Birkaç yıl aynı konu açılmış DNS ayarlarını değiştirince düzelmiş hata bende denedim fakat gene olmadı.

zsf.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel bir sorun var büyük ihtimal. Dün bende hiçbir şekilde Uplay'e bağlanıp oyuna giriş yapamadım. Bugün herşey normal gözüküyor, tek sorun tüm başarımlarım sıfırlanmış onun dışında herhangi bir sıkıntı gözükmüyor şimdilik.

Genel bir sorun var büyük ihtimal. Dün bende hiçbir şekilde Uplay'e bağlanıp oyuna giriş yapamadım. Bugün herşey normal gözüküyor, tek sorun tüm başarımlarım sıfırlanmış onun dışında herhangi bir sıkıntı gözükmüyor şimdilik.
bugünde girdim aynı hatayı alıyorum

* Denetim masası
* Ağ paylaşım merkezi
* İnternet şeçenekleri
* Gelişmiş
* Sıfırla
* Kişisel ayarları sil+sıfırla

yaptıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar dener misiniz?

* Denetim masası
* Ağ paylaşım merkezi
* İnternet şeçenekleri
* Gelişmiş
* Sıfırla
* Kişisel ayarları sil+sıfırla

yaptıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar dener misiniz?
hiçbir şey yapmadım ve düzeldi genede sağ olun tekrar aynısı olursa denerim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı