Şu an en temiz meslek nedir?

Senin yetkinliklerini bilmeden nasıl meslek önerelim? Eli titreyen, kandan bayılan birisi doktor olabilir mi mesela?

Özelliklerini ve yetkinliklerini bilmeden hiçbir şey diyemeyiz şu anda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Okul üzerinden desek, ailem üniversite oku iş kazan kafasında da.
Yani evet ucu açık bir soru soruyorsun. Ecmel'e katılıyorum. Havadan tavsiye atmam gerekirse pek tabii ki yazılıma yönel derim. Liseye geçtiğine göre 4 yıl sonradan bahsediyoruz, şimdiden teknolojiye adım atarsan üniversite okurken kendini zaten geliştirmiş sadece diploma almak için gelen kalifiye bir eleman olursun.
Senin yetkinliklerini bilmeden nasıl meslek önerelim? Eli titreyen, kandan bayılan birisi doktor olabilir mi mesela?

Özelliklerini ve yetkinliklerini bilmeden hiçbir şey diyemeyiz şu anda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selamlar, başlıkta tam ifade edemedim. LGS senem, iyi bir liseyi hedefliyorum ve kendime inanıyorum. Meslek hedefim askeri pilotluk fakat onun sağlık mülakatıymış, atanmasıymış oymuş buymuş zor.

Sizce şu anda en rahat atanabileceğiniz veya olabileceğiniz meslek ne? Okusam bile ne iş yapabilirim ki?

Temizlikçi. En temiz iş. Sizden temizini bulamazlar. Her zaman ihtiyaç duyulur.

Selamlar, başlıkta tam ifade edemedim. LGS senem, iyi bir liseyi hedefliyorum ve kendime inanıyorum. Meslek hedefim askeri pilotluk fakat onun sağlık mülakatıymış, atanmasıymış oymuş buymuş zor.

Sizce şu anda en rahat atanabileceğiniz veya olabileceğiniz meslek ne? Okusam bile ne iş yapabilirim ki?

Öğretmenlik.

Geri
Yukarı