Şu an kazım yapıyor muyum?

Burada yok ne yazık ki. Memory Temperature kısmını bulup atar mısınız?
1660S'lerde bellek sıcaklığını gösteren bir sensör yok.

Afterburner üzerinden power limit 63, core clock -200, mem clock +1000 olacak şekilde ayar yapın. Bu şekilde kazmanızın karta zararı var. Gereksiz güç çekip daha az performans verip daha çok ısınıyor şu an.

Ya hayatında 1 kere bile deneyimlemediğin çok belli. Sağdan soldan duyduklarınla insanlara yardımcı olmaya çalışmayın lütfen.
Bir süredir ekran kartı satın alamadığı için kazım yapanlara salça olan tipler türedi sanırsam Sosyal'de...

Onlardan biridir bu da. :D

Ayda 500 lira kar edemezsin bile bence boşuna kartın anasını ağlatma.
5500XT 8GB ile kazım yapıyorum, konu sahibinden ufacık bir miktar daha fazla hashrate'e sahibim. 4 Şubat - 4 Mart arasında 78 dolar kazmışım. Ki, şöyle bir şey var, ilk 14 gün boyunca her gün en az 3-4 saat kesinti yaşadım ve sonraki 14 gün ilk 2 gün boyunca kazım yapmadım, sonraki günler günde 5 saat oyun için kazımı durdurdum. 18 Şubat - 4 Mart arasında Binance ile yaklaşık 4 dolar kazdım, bunu da hesaba katmak lazım.

Cidden kazanılmazmış, kartın da "anası ağlıyormuş", 55W 46 derece sıcaklık ile.
Payouts.png
Sensor.gif
Onlardan biridir bu da. :D
Yüksek ihtimalle.
1660S'lerde bellek sıcaklığını gösteren bir sensör yok.

Afterburner üzerinden power limit 63, core clock -200, mem clock +1000 olacak şekilde ayar yapın. Bu şekilde kazmanızın karta zararı var. Gereksiz güç çekip daha az performans verip daha çok ısınıyor şu an.
Bazı 1660 Super modellerinde bu pek işe yaramıyor, bazı modellerde Micron bazı modellerde Hynix RAM çipleri bulunuyor çünkü. Hynix bulunanlara unverclock yapmak gerekiyor mem clock için.

Yeni konular

Geri
Yukarı