Şu an LG G2 alınır mı?

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 3B
O

OceanWave

Ziyaretçi
Arkadaşlar şu an LG G2 alınır mı? Performans sorunu yaşar mıyım? Telefonu aldığımda 2-3 yıl rahat kullanmak istiyorum. Hiçbir uygulamanın donmasını istemiyorum. Almalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir uygulamanın donmasını istemiyorsan İphone kullanmanı tavsiye ederim. Galaxy S5 alsan dahi kendi kendine kapanan ve donan uygulamalar olacak. ( Evet İos fanıyım ;) )

Ben bir android telefonun 3 yıl sorunsuz kullanabileceğini sanmıyorum ama evet o fiyat aralığında alınabilecek en iyi telefonlardan biri Lg G2.

Şu an bayağı zamandan beri Galaxy W kullanıyorum. LG g2'yi de kullanacağımı düşünüyorum. Sorun çıkarmaz ise.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus Zenfone 2 beklenebilir aslında. Performans olarak Lg g3'den daha iyi antutu sonucu.
Selam şu ana kadar bende hep G2 önerirdim LG G2 kullanıcısı olarak hala öneriyorum süper üstü bir cihaz kendi fiyatında ama artık zenfone 2 tahtını alacağa benziyor , zenfone 2 yi bekleyin eğer bekleyemem diyorsanız LG G2 alın kesinlikle.

Ülkemiz pazarına yakın zamanda yeni f/p modelleri gelecek onları beklemeni tavsiye ederim
Bu arada iphone olayını şöyle açıkliim
İphone'lar konsol gibidir. Onlarda bişeyin kasma ihtimali yeni telefon çıkacak olana kadar yok gibidir. Çünki o program o telefon için üretilmiştir ve kasmıyacak şekilde tasarlanır

Ama şöyle bir gerçek vardır:

Bilgisayar her zaman konsolu döver!

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı