Şu an Windows 11'e geçilir mi?

Güncel olması her zaman iyidir Windowsun ama sanki Win11, Win10 karşısında sınıfta kaldı gibi.
İsterseniz şahsi görüşüm olarak webte aratarak Windows Pro Ultra X-Lite'ı bulun. Temiz Modifiyeli bir sadeleştirilmiş bir windows 11 sürümü. Sistemden lazım olmayan hersey arındırılmıs. bir deneyin beğenmezseniz yine win10'a geçersiniz. Hatta görünümü konusunda Windows 10'a benzetmek isterseniz buradan bizzat yardımcı olurum.

İyi akşamlar öncelikle. Windows 11 çıkalı çok olmasına rağmen hala şikayet geliyor. Windows 10 kullanıyorum fakat orijinal değil. Sizce Windows 11'e geçmeli miyim?
Windows'un cihaz kümesinde belirsiz çalışmasından dolayı Windows 11 sürüm 23H2'ye yükseltme yapınız. Windows 11 sürüm 23H2, sürüm 22H2 ve Windows 11'in orijinal sürümünde rastlanılan sorunları çözer.

Windows 11 şu an sorunsuz çalışan bir işletim sistemi. Acer Nitro Laptop'umda kullandığım süre boyunca herhangi bir sorunla karşılaşmadım. RAM kullanımından dolayı 10 yüklemiştim ama arada hiçbir fark yok. O yüzden tekrar 11'e geri dönüyorum.

Windows 11 şu an sorunsuz çalışan bir işletim sistemi. Acer Nitro Laptop'umda kullandığım süre boyunca herhangi bir sorunla karşılaşmadım. RAM kullanımından dolayı 10 yüklemiştim ama arada hiçbir fark yok. O yüzden tekrar 11'e geri dönüyorum.
Hiçbir işletim sistemi kusursuz/sorunsuz değil. Sadece en kullanılabilir hale getirmek bizim elimizde. Bu yüzden en güncel sürümü kendimize göre editlemek/kullanmak mantıklı gibi.

Geri
Yukarı