Windows 11'e şu an geçilir mi?

O yüzden what my OS sitelerine baktığımda Windows 11 kullanmama rağmen your using Windows 10 kullanıyorsunuz diyordu.
Evet, Technopat'ta da öyle zaten.

Tarayıcılar sizin kullandığınız sürümü algılamak için user-agent'ınıza bakar. Ancak Windows 11'de user-agent'lar değiştirilmedi nedense.

1668256048040.png

Evet, Technopat'ta da öyle zaten.

Tarayıcılar sizin kullandığınız sürümü algılamak için user-agent'ınıza bakar. Ancak Windows 11'de user-agent'lar değiştirilmedi nedense.

Eki Görüntüle 1570040

7 kullandığım 7, 8 kullandığımda 8 hatta 8.1 kullandığımda 8.1 diyordu Linux'larda ise Fedora ve Ubuntu kullandığımda Fedora Linux ve Ubuntu kullanıyorsunuz diyordu, öbürlerinde sadece dümdüz Linux kullanıyorsunuz diyordu.

Sisteminiz Windows 11'i zaten resmi olarak destekliyor. Oyun ve video işleme tarzı işler yapıyorsanız Windows 11'e geçmemeniz için bir neden yok, mutlaka geçin derim.

Konuyu hortlatıyorum Windows 11'e yükseltme yaparak geçersem mavi ekran falan yer miyim? Temiz kurulum yaparak geçin diyorlar ama ben dosyalarımı saklayarak geçmek istiyorum.

Konuyu hortlatıyorum Windows 11'e yükseltme yaparak geçersem mavi ekran falan yer miyim? Temiz kurulum yaparak geçin diyorlar ama ben dosyalarımı saklayarak geçmek istiyorum.
Kendim de win11 kullaniyorum. Pc yi alirken yuklu geldi. Ben herhangi bir sorun yaşamıyorum ancak farkli sistemlerde farkli etkileri olabilir. O yuzden win11 e şuan geçilmesini tavsiye etmiyorum. Son guncellemeyi durdurdu zaten microsoft. Bazı sorunlar olduğunu onlar da kabul etti.

Kendim de win11 kullaniyorum. Pc yi alirken yuklu geldi. Ben herhangi bir sorun yaşamıyorum ancak farkli sistemlerde farkli etkileri olabilir. O yuzden win11 e şuan geçilmesini tavsiye etmiyorum. Son guncellemeyi durdurdu zaten microsoft. Bazı sorunlar olduğunu onlar da kabul etti.
Ama win11 e geçip mavi ekran yersen de donanim degil de yazilim kaynakli olur o sorun. Tekrar win10 a dönebilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı