Şu ana Kadar En Çok Hatayı Aldığınız Windows Sürümü Hangisi?

• Konuyu başlatan No44
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 49
  • Görüntüleme 4B
En çok Windows Vista SP1 de hata almıştım o zamanlar İntel'in Celeron işlemcisi vardı ve tam adını hatırlamasamda 256 MB lık bir AMD ekran kartım vardı. Ve ilk XP den vista ya geçtiğimde gayet güzel dedim ve hiçbir program kurmadan önce gayet hızlıydı. Şimdi Pc nin driverlerini kurduktan sonra Pc de aşırı bir yavaşlık hantallık başladı. Ve ben bu sorun ile yaklaşık 6 ay kullandım. Ve sonra niyahet bilgisayarcıya götürüp geri xp yüklettim format ile kısacası XP bir başka ya!

Windows 95. Çünkü kurulumu çok zor, her açılışta ".dll" dosyası eksik hatası, program kurulumuna izin vermiyor. Windows 98 kurduğumda ise Windows 95'in bütün hatalarını gidermeye yetti.

Windows 7 ve 10. 6 yıl Vista kullandım bir tane bile mavi ekran vb. hata almadım. Hatta bilgisayar izin verseydi dual boot yapıp Vista kuracaktım.

Bir kere Windows 8.1'de mavi ekran almıştım. Sonra bir daha almamıştım.

Bundan sonra Windows 10'da üç dört tane mavi ekran aldım. Hataların hepsi donanımsal sorunlardan kaynaklıydı :D

Windows 8.1 her zaman bir sorun çıkarıyordu.
Bol bol donuyor, uygulamalar geç açılıyor ve aşırı derecede kasma sorunları vardı.
Ara sıra da mavi ekran veriyordu :D

Geri
Yukarı