Şu ana Kadar İzlediğiniz En Kötü Yerli ve Yabancı Filmler

Yabancı film olarak en iyiler
Er Ryen'ı Kurtarmak, Vatan Sever, Cesur Yürek, Lord Of The Rings serisi. Saymadığım daha niceleri... Aynı şekilde Türk yapımı kötü film saymak isterdim de sabaha kadar yazsam bitmez.

Enes Batur : Hayal mi Gerçek mi ? Bende Cem Yılmaz'ın gişesini geçtiği için bir bakmak istedim, kendisini youtube'da bile 1 kere bile izlemedim. Ve insanlar neyini beğeniyor, orasını anlamak bile benim için f*cking impossible... Filme 10 dakika sabredebildim. Ve en son izlediğim kötü yabancı film olarak " Us (Biz) ". Ne ümitlerle filme başladım izlemeye, sonu gelene kadar artık bitse de kurtulsam moduna girdim... Korku desem değil, gerilim desem hiç değil. Mantık desen 1 gram mantık bulamıyorsun filmde.

Enes Batur : Hayal mi Gerçek mi ? Bende Cem Yılmaz'ın gişesini geçtiği için bir bakmak istedim, kendisini youtube'da bile 1 kere bile izlemedim. Ve insanlar neyini beğeniyor, orasını anlamak bile benim için f*cking impossible... Filme 10 dakika sabredebildim. Ve en son izlediğim kötü yabancı film olarak " Us (Biz) ". Ne ümitlerle filme başladım izlemeye, sonu gelene kadar artık bitse de kurtulsam moduna girdim... Korku desem değil, gerilim desem hiç değil. Mantık desen 1 gram mantık bulamıyorsun filmde.
Enes Batur'un filminde ağlayan insanlar var, düşündükçe ürperiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı