Şu anda en iyi yurt dışı çıkışları olan internet hangisi?

Online oyunlar için hangi internet?

• 100 MBPS TTNet

Oy: 1 3,2%
  • 100 MBPS Superonline

Oy: 19 61,3%
  • 100 MBPS Turknet

Oy: 11 35,5%

• Oy verenlerin toplamı
    31
Kuzenim TurkNet fiber altyapı 100Mbps paketini kullanıyor ancak akşam oyun oynarken kesinti yaşıyor.
Kuzenin yaşıyor diye herkes yaşayacak değil. Bölgeden bölgeye değişir bu. Hatta bölgeyi geçtim apartman altyapısına bile gidebilir ucu. Mesela bizim bina 20 yıllık olduğundan ilk internet bağlattığımızda 2-2.5 Mbps hız bile alamıyorduk. Balkondan, direkt kutudan yeni kablo çektirince 30 Mbps'ye kadar arttı alabileceğimiz hız ancak kablo dışarıdan geçtiği için parazitlenme mi ne yapıyor, arada internet kesilebiliyor ve yüksek hız vermiyorlar.

Şöyle toparlayalım o zaman :) Konu sahibimiz etrafında bulunan TürkNet kullanıcılarının görüşünü alsın. Kendi kararını ona göre versin.

Ek olarak ben kesin sorun yaşamazsınız demedim. "Sorun çıkmayacaktır" demiştim :(

Kuzenin yaşıyor diye herkes yaşayacak değil. Bölgeden bölgeye değişir bu. Hatta bölgeyi geçtim apartman altyapısına bile gidebilir ucu. Mesela bizim bina 20 yıllık olduğundan ilk internet bağlattığımızda 2-2.5 Mbps hız bile alamıyorduk. Balkondan, direkt kutudan yeni kablo çektirince 30 Mbps'ye kadar arttı alabileceğimiz hız ancak kablo dışarıdan geçtiği için parazitlenme mi ne yapıyor, arada internet kesilebiliyor ve yüksek hız vermiyorlar.
İstanbulun göbeğinde oturuyorlar. Alt yapı yeni yapıldı. Yeni yerleşim alanı. Tek kuzenim de değil başka arkadaşlarım da yaşıyolardı.

Ben bazen Rainbow Avrupa sunucuna ADSL2+ altyapı ile 45 ping alıyorum bence en iyisi bu.
Hangi internet?
Türk Telekom GPON kullanıyorum. Ping açısından güzel ama çok pahalı. Fiyat sıkıntı değilse, tercih edilebilir. Superonline da ping açısından güzel.
Dostum rica etsem komut istemcisine tracert google yazıp ve tracert 162.249.79.1 yazıp atabilir misin? orada çıkan ipleri kapatabilirsin. ping değerleri görsem yeterli.

google.pngtracert.png

Yeni konular

Geri
Yukarı