Şu anda iPhone 6S Alınır mı?

Abartılıyor bence iPhone6 kullanıyorum, iOS11.3 Beta 2 sürümü yüklü öyle abartılı beni rahatsız eden bir hata söz konusu değil. Stabilite konusunda ve pil konusunda 10’la kıyaslanamaz ama 11’in ilk haliyle arasında dağlar kadar fark var açıkçası.

Katılıyorum. iPhone 6 Plus'ta iOS 11.3 beta 2 sürümünü kullanıyorum. Özellikle 11.3 sonrası güncellemeler ile animasyonlara ve geçişlere başarılı bir stabilite geldi. Sistem gayet kullanılabilir olarak çalışmakta. Ama mümkün olsa bugün iOS 9.3.5'e geri dönerim.

Farkında mısınız kendinizle çelişiyorsunuz."Son güncellemelerin düzeltildiğini ve normal olduğunu söylğyorsunuz fakat eski sürüme dönmeyi istiyorsunuz." Bu ne yaman bir çelişki böyle. Hepimiz biliyoruz ki yeni İOS 11 güncellemesi eskisi kadar iyi işlemiyor. Bunu neden kabul etmiyorsunuz?

6S modeli bütçe açısından alınabilir bir modeldir. Ama daha aşağısına düşmemek gerek artık. Çünkü IOS 11 artık güçlü cihazlara ihtiyaç duyulmasını gerektiriyor. 6 modelini alırsanız belki şu an bir sorun yaşamazsınız ama yakın zamanda karşılaşma ihtimaliniz olabilir.

Farkında mısınız kendinizle çelişiyorsunuz."Son güncellemelerin düzeltildiğini ve normal olduğunu söylğyorsunuz fakat eski sürüme dönmeyi istiyorsunuz." Bu ne yaman bir çelişki böyle. Hepimiz biliyoruz ki yeni İOS 11 güncellemesi eskisi kadar iyi işlemiyor. Bunu neden kabul etmiyorsunuz?
Şöyle; "iOS 11 güncellemesi ile telefon artık kullanılmaz hale geldi" gibi bir algının oluşmasını engellemeye çalışıyorum. Ancak elbette eski sürümlerin stabilitesinin çok daha iyi olduğunu belirtiyorum. Burada çelişki yok, anladığım kadarıyla siz duruma eleştiri getirmek amacıyla cevapları okuyorsunuz. iPhone 6 bugün alınır mı? Alınmaz. Miadının dolmasına bir yıldan daha az kalmış bir cihaz.(iOS 12, iPhone 6'nın alacağı son güncelleme, güncelleme almayan cihaz benim gözümde bitmiştir.) Burada benim kabul etmediğim bir şey yok. Bilakis dediklerinizin farkında olduğum için eski sürüme dönmeyi istediğimi belirttim. Lütfen insanların fikirlerine saldırmadan önce onları iyice anlamayı teklif edin. İyi forumlar.

Telefon ilk geldiğinde iOS 9.3.5 mi oluyor içerisinde? Bu arada bir kaç telefoncuya baktımda, keşke IPHONE alsaymışım.
Hayır, iPhone 6'lar 2014 yılında ilk çıktıkları zaman içlerinde iOS 8 ile gelmekteydi. Ancak şu an sıfır bir cihaz alırsanız (sıfır bir iPhone 6 almanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum zira çok eski bir cihaz oldu ve fiyatı çok pahalı) içerisinde hangi sürümle geleceği belirsiz. Zira ürünün Apple tarafından daha yüksek sürüm yüklenmiş halde paketlenmiş olma ihtimali var. 2015 yılında bir iPhone 5s almıştım ve cihaz kutudan iOS 9 yüklü halde çıkmıştı.(Cihaz iOS 7 ile piyasaya sunuldu)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı