Şu anda iPhone 6S Alınır mı?

Evet doğrusu o. Heyecandan boşluğuma gelmiş sanırım. Arkadaşıma da 6s almaması konusunda ısrar ettim ama almış. Güncellemeleri kapalı kullanacak artık. Yapacak bir şey yok.

Kapalı kullanması gerekmiyor, büyük bir bölümünü düzelttiler iOS11’in ilk güncellemeler gibi değil.

Güncelleme yapmamasında fayda var.

Abartılıyor bence iPhone6 kullanıyorum, iOS11.3 Beta 2 sürümü yüklü öyle abartılı beni rahatsız eden bir hata söz konusu değil. Stabilite konusunda ve pil konusunda 10’la kıyaslanamaz ama 11’in ilk haliyle arasında dağlar kadar fark var açıkçası.

Abartılıyor bence iPhone6 kullanıyorum, iOS11.3 Beta 2 sürümü yüklü öyle abartılı beni rahatsız eden bir hata söz konusu değil. Stabilite konusunda ve pil konusunda 10’la kıyaslanamaz ama 11’in ilk haliyle arasında dağlar kadar fark var açıkçası.
Katılıyorum. iPhone 6 Plus'ta iOS 11.3 beta 2 sürümünü kullanıyorum. Özellikle 11.3 sonrası güncellemeler ile animasyonlara ve geçişlere başarılı bir stabilite geldi. Sistem gayet kullanılabilir olarak çalışmakta. Ama mümkün olsa bugün iOS 9.3.5'e geri dönerim.

Katılıyorum. iPhone 6 Plus'ta iOS 11.3 beta 2 sürümünü kullanıyorum. Özellikle 11.3 sonrası güncellemeler ile animasyonlara ve geçişlere başarılı bir stabilite geldi. Sistem gayet kullanılabilir olarak çalışmakta. Ama mümkün olsa bugün iOS 9.3.5'e geri dönerim.
Telefon ilk geldiğinde iOS 9.3.5 mi oluyor içerisinde? Bu arada bir kaç telefoncuya baktımda, keşke IPHONE alsaymışım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı