Şu kadar daha koy şunu al diyenlere sınırlama getirilmeli

Rampage ürün almamanız konusunda uyarılınca böyle bir konu açmışsınız sanırsam. Parası olup bazı ürünlerde 100 TL farkın oluşturduğu kalite farkını ve kullanım ömrü ile aslında parasını geri çıkaracağını bilmeyen kişiler var, bütçemi yükseltme imkanım hiç yok dersen bu tarz önerilerin geleceğini sanmam.

10 lira üstü öneri yapanlar sorun değil ama bütçenin iki katını öneren bile gördüm.
Geçen adamın birisi 300 lira bütçem var klavye ve fare önerisi istiyorum demiş. Elemanın biri atmış tek tek fiyatlara baktım sadece klavye 300 lira. Aynı şekilde fare de tam 300 lira. :) Naparsın.
Rampage ürün almamanız konusunda uyarılınca böyle bir konu açmışsınız sanırsam. Parası olup bazı ürünlerde 100 TL farkın oluşturduğu kalite farkını ve kullanım ömrü ile aslında parasını geri çıkaracağını bilmeyen kişiler var, bütçemi yükseltme imkanım hiç yok dersen bu tarz önerilerin geleceğini sanmam.

Hayır, Rampageyi aldım sattım bile ben başka mousea geçtim. :)

Diyebilirler ama bunu derken bütçeye göre de bir öneri yapmalılar. O üstüne ekle dedikleri sadece bir alternatif olmalı bence. Çünkü bazen konu sahibi bizim üstüne koy dememizi de hesaba katabiliyor veya bir anda üstüne koyabilecek durumu oluyor.

Geri
Yukarı