100 TL koy daha iyisini al

Böyle diyen insanlarda bıktım artık. Bilinçsizdim. Kasayı neden Rampage aldın? C4 patlar? Neden Crucial aldın? Patlar.
Dostum paramız olsa iyisini alırdık zaten.
Ben RX 580 R5 1600 almak için gittim GTX 1660 Super ve R5 3600 alıp çıktım. Ee geriye para kaldı mı? Kalmadı. :(

Dostum aynısı 30 dakika önce açılmadı mı? Dediklerinizde ise haklısınız. Uzun yıllar Casper'in dandik kasasını kullandım, kullanmaktayım. İnşallah uzun yıllar sizlerde kullanırsınız.

Böyle diyen insanlarda bıktım artık. Bilinçsizdim. Kasayı neden Rampage aldın? C4 Patlar? Neden Crucial aldın? Patlar.
Dostum paramız olsa iyisini alırdık zaten.
Ben RX 580 R5 1600 almak için gittim GTX 1660 Super ve R5 3600 alıp çıktım. Ee geriye para kaldı mı? Kalmadı. :(
Ben 570 bakıyordum, 2060S'lere çıktığımı hatırlıyorum.

Sistemin kalbi sayılabilecek PSU gibi parçalarda bütçe düşük olsa dahi paraya kıyılması gerekiyor. 100 TL üstüne kendisini kanıtlamış, dandik markalara göre daha iyi bir geçmişi olan PSU varsa bütçe zorlanıp alınmalı ya da farklı bir yerden kısılarak dengelenmeli.

Ama mesela Asus'un en üst seviye ekran kartı modeli yerine orta seviye alsan da çok şey kaybetmezsin. Bu gibi şeylerde bütçe zorlamaya gerek yok. Aynı şey kulaklık, fare, klavye gibi konularda da geçerli.

200 TL = 5 puan
300 TL = 9 puan ise kar - zarar dengesi olarak 100 TL ile çok şey kazanacağından verilmesi mantıklı olacaktır.

Sistemin kalbi sayılabilecek PSU gibi parçalarda bütçe düşük olsa dahi paraya kıyılması gerekiyor. 100 TL üstüne kendisini kanıtlamış, dandik markalara göre daha iyi bir geçmişi olan PSU varsa bütçe zorlanıp alınmalı ya da farklı bir yerden kısılarak dengelenmeli.
2 Ay önce bu forumda değildim ve bu kadar bilgili değildim maalesef.
Adam dedi Frisby kasa veriyim.
Ben dedim ''Abi Frisby'ler''patlıyor. Tek bildiğim oydu. :(

Geri
Yukarı