Şu Madencilik Nedir?

Bende anlamadım neyin şifresini çözüyorlar, birçok sözlüklerde bile insanlar bunun ne işe yaradığını anlamadım diyor. Sonları çılgın tavuklar gibi olacak aha buraya yazıyorum !
Bence de yakında patlak verir. Millet aldığı ekran kartlarıyla zararı karşılarsa iyi yani. Çılgınlar gibi bu işi yapıyorlar [emoji1] Biri de 3.000 Tl'lik sistemle ayda 1.000 Tl kazanabilme umudu taşıyordu. Öyle birşey varsa söyleyin de ben de gireyim bu işe [emoji3]

Bence de yakında patlak verir. Millet aldığı ekran kartlarıyla zararı karşılarsa iyi yani. Çılgınlar gibi bu işi yapıyorlar [emoji1] Biri de 3.000 Tl'lik sistemle ayda 1.000 Tl kazanabilme umudu taşıyordu. Öyle birşey varsa söyleyin de ben de gireyim bu işe [emoji3]

3000 TL ile 1000 TL mi? O zaman bir adamın arabası varsa satsın bu işe girsin her ay kılçıksız temiz 5000 TL alsın evinde rahat rahat otursun çalışmasın keyfine baksın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı