Şu sıralar canınızı en çok sıkan konu nedir?

Babam. Hastaneye yattı tedavisi yavaş gidiyor. Iftira atmak niyetim yok ama sanki tedavi bilinçli şekilde yavaş ilerletiyor sanki. Karaciğer veya safra kesesi kanseri şüpheleniyoruz dedi prof pazartesi. Çarşamba yatırdık karındaki sıvı yüzüne biyopsi yapamıyoruz denildi. Dün alınmadı bugün alındı. Daha özel mamaya yeni geçilmiş ve hala özel mama verilmemiş. Düzgün yemek yemediği için aşırı zayıfladı. Bu kafamı aşırı kurcalıyor. Doktorlara o kadar destek veriyordum grevlerine hayal kırıklığı yaşattı bende ve üzgünüm.

Ben Türk doktorlarına hiç güvenmiyorum. Ailemde ne kadar hasta varsa onların geç ve yanlış tanısı yüzünden acı çekti. Seni anlıyorum o aptallar yine yapacaklarını yapmış.

Ben Türk doktorlarına hiç güvenmiyorum. Ailemde ne kadar hasta varsa onların geç ve yanlış tanısı yüzünden acı çekti. Seni anlıyorum o aptallar yine yapacaklarını yapmış.

Bilmiyorum hocam. Eğer bir şey olursa direkt dava edeceğim hiçbir şekilde tolerans göstermeyeceğim ve duruma başka bir araştırma hastanesine sevk ettireceğim. Bana biraz bilinçli şekilde yapılıyor gibi hissediyorum. Kafam rahat değil.

Bilmiyorum hocam. Eğer bir şey olursa direkt dava edeceğim hiçbir şekilde tolerans göstermeyeceğim ve duruma başka bir araştırma hastanesine sevk ettireceğim. Bana biraz bilinçli şekilde yapılıyor gibi hissediyorum. Kafam rahat değil.

Devlet hastanesine gidersin ilgisiz doktorlar, özel hastaneye gidersin sırf para almak için ameliyata hazır doktorlar. Cidden bu devirde hasta olunmaz. Hiç acımayın hocam eğer yanlış bir şey yaparlarsa mahkemeye verin.

Devlet hastanesine gidersin ilgisiz doktorlar, özel hastaneye gidersin sırf para almak için ameliyata hazır doktorlar. Cidden bu devirde hasta olunmaz. Hiç acımayın hocam eğer yanlış bir şey yaparlarsa mahkemeye verin.

Araştırma hastanesinde profesör doktor bakıyor. Acımam hocam. Allah göstermesin hele bir şey olsun babama bunun bedelini ödetmeden bana yaşamak haramdır! Bugünden beri kafam bozuk Allah'ım sen yardım et.

Her geçen gün eskisinden daha kötü oluyor, eski günleri özlüyorum. Okul vesaire eziyet gibi geliyor.
Bir de 17 senedir oturduğum evden taşınacakmışız 1 aya kadar, onun da burukluğu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı