Su soğutma önerisi

Fiyatı önemli değil, zaten f/p ürünü aramadığımı belirttim. Biraz fazla sesliymiş eisberg. H110 ile arasında 4db var, 1 derece de sıcaklık farkı var ama değer. Eisberg alıyorum. Olmadı ebay'dan alırım.
Yok be abi alacaksın H110'u üzerine AF ya da SP serisi fanları taktık mı ne ses kalacak ne başka bir şey? :D

- - - Güncellendi - - -

Fiyatı önemli değil, zaten f/p ürünü aramadığımı belirttim. Biraz fazla sesliymiş eisberg. H110 ile arasında 4db var, 1 derece de sıcaklık farkı var ama değer. Eisberg alıyorum. Olmadı ebay'dan alırım.
Yok be abi alacaksın H110'u üzerine AF ya da SP serisi fanları taktık mı ne ses kalacak ne başka bir şey? :D

Zaten sonuçlarda da gözüküyor H110 ile arasında 1 derece fark var ama ses farkı paha biçilemez. :D

Merhaba,

Eisberg Türkiye'de hepsiburada üzerinden alabilirsiniz.

Merhaba,

Eisberg Türkiye'de hepsiburada üzerinden alabilirsiniz.
555 ₺, huhuuu kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Corsair H110 alıp sadece 1 derece fark ile ki sonradan alacağınız SP ya da AF serisi Corsair fanlar ile aradaki fark -5 & -10'a çıkacak daha iyi ve sessiz bir soğutmaya sahip olacağınız konusunda ısrar ediyorum.

Haluk abinin görüşlerini almak isterim bu konuda;
@Haluk Sekendiz, @Haluk Sekendiz, @Haluk Sekendiz. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
555 ₺, huhuuu kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Corsair H110 alıp sadece 1 derece fark ile ki sonradan alacağınız SP ya da AF serisi Corsair fanlar ile aradaki fark -5 & -10'a çıkacak daha iyi ve sessiz bir soğutmaya sahip olacağınız konusunda ısrar ediyorum.

Haluk abinin görüşlerini almak isterim bu konuda;
@Haluk Sekendiz, @Haluk Sekendiz, @Haluk Sekendiz. :D

555 tl ama; custom, yani özel su soğutma sınıfına giriyor :)

Corsair H100i'nin performansı yanında yazılım desteği de çok iyi. Ama Eisberg alındığında, sisteme ilave blok, radyatör yada rezervuar eklenip, hortumları değiştirilebilir. Bu özelliklere sahip custom sistemlerin maliyeti 555 tl'nin çok üzerinde.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı