Şu zamanda sistem toplanmalı mı?

Resmen trafo gibiler. Tükettiği enerjiye karşılık verdiği performans yetersiz. Fiyatlar için tam bir şey söyleyemem. Özel soğutmalı kartları bekleyelim görelim.
4500 TL bütçe ile VEGA bulunduran bir sistem toplayabilir miyim? Özel soğutmalı kartları beklersem.

Benim sorduğum soru bu 4500 TL bütçeyi en güzel nasıl değerlendiririm? Acelem yok bekleyebilirim.

DenizEdiz dostum ben 4000-4500 TL bütçesi olan kardeşlerime efsane bir sistem topladım hatta fiyatı geçmiyor bile istersen şuan elimdeki sisteme ufak bir ekleme yapalım? Ben sana yakın zamanda sistemi atacağım almanı şiddetle tavsiye ederim atacağım sistemi her yerde bulman zordur biraz. :D :D

DenizEdiz dostum ben 4000-4500 TL bütçesi olan kardeşlerime efsane bir sistem topladım hatta fiyatı geçmiyor bile istersen şuan elimdeki sisteme ufak bir ekleme yapalım? Ben sana yakın zamanda sistemi atacağım almanı şiddetle tavsiye ederim atacağım sistemi her yerde bulman zordur biraz. :D :D

Tamam sistemi bu konu üzerinden mi atıcaksın? Sistem senin sistemin mi yoksa 0 mı olucak?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı