Sublime text uygulama kaydedip tarayıcıda açma nasıl yapılır?

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhabalar dreamweaver üzerinde kodları yazıp kaydettikten sonra F12 tuşu ile tarayıcıda önizleme yapılabiliyor bunun benzeri sublime text için yapılabilir mi?

Merhabalar dreamweaver üzerinde kodları yazıp kaydettikten sonra F12 tuşu ile tarayıcıda önizleme yapılabiliyor bunun benzeri sublime text için yapılabilir mi?
Sublime Text sol kısmındaki dosyalar kısmında dosyaya sağ tıklayıp bulunduğu klasörü açıyorum sonra chrome ile js uzantılı dosyayı açıyorum ben.

En iyisi ilk önce kaydedin uzantılı olarak ardından istediğiniz tarayıcıda açın ve Sublime'da kaydederek sayfayı yenileyin.

Paketi kurdum galiba CTRL+alt+C yapınca Chrome'da başarılı şekilde açılıyor ama diğer tarayıcılarda açılmıyor hata mı var acaba.

Hata paketin ayarlarında firefox.exe için belirlenmiş varsayılan yolda. Preferences/Package Settings/View in Browser/Settings-Default dosyasındakileri kopyalayıp Settings-User içine yapıştırın ve firefox yolunu düzeltin. "Program Files (x86)" değil "Program Files" altında Firefox'un kurulu olduğu yol olarak düzeltin.

Evet Operayı da eklemeniz lazım. Ayrıca Preferences/Key Bindings'e de ekleme yaparsınız. Safari kısa yolunu operaya atayabilirsiniz örneğin. Diğer kısa yollarla çakışma olabilir aksi takdirde.
JavaScript:
[
     {"keys": [ "ctrl+alt+s" ], "command": "view_in_browser", "args": { "browser": "opera" } }
]

Geri
Yukarı