Suç içerikli olmayan offline oyun tavsiyesi

WhatsTheMatter

Hectopat
4050'li laptop var. İnternet bağlantım iyi değil, tavsiye vereceğiniz oyun offline olursa iyi olur.

Uzun zamandır oyun oynamıyorum. Akşam kafa dağıtmalık, suç unsuru içermeyen, hatta belki eğitici bir oyun arayışındayım. Fiyatı da yüksek olmamalı, oyuna ayıracak bütçem yok pek.

GTA 5'i çıktığından beri oynamak istiyordum ama Gameplay'ini seyredince aşırı anlamsız geldi. Suç, küfür vs gırla. Zaten ha bire araba sür, adam öldür, hiçbir heyecanı yok bence. Tabii herkesin kendi tercihi.

4050'li laptop var. İnternet bağlantım iyi değil, tavsiye vereceğiniz oyun offline olursa iyi olur.

Uzun zamandır oyun oynamıyorum. Akşam kafa dağıtmalık, suç unsuru içermeyen, hatta belki eğitici bir oyun arayışındayım. Fiyatı da yüksek olmamalı, oyuna ayıracak bütçem yok pek.

GTA 5'i çıktığından beri oynamak istiyordum ama Gameplay'ini seyredince aşırı anlamsız geldi. Suç, küfür vs gırla. Zaten ha bire araba sür, adam öldür, hiçbir heyecanı yok bence. Tabii herkesin kendi tercihi.
Steam dolara geçmeseydi Portal ve Portal 2 önerebilirdim. Özellikle ikisi 15 liraya düştüğü zamanda.

İnfraspace, Cities & Skylines, SimCity gibi şehir simulasyonları.

Microsoft fly sumilator, ETS 2, Forza Horizon 4-5 gibi araç simülasyonları.

Ixıon, Frostpunk, gibi gerçek zamanlı hayatta kalma strateji oyunları

Deneyebilirsin hocam.

Steam dolara geçmeseydi Portal ve Portal 2 önerebilirdim. Özellikle ikisi 15 liraya düştüğü zamanda.
Hemen inceleyeyim. Teşekkür ederim.
İnfraspace, Cities & Skylines, SimCity gibi şehir simulasyonları.

Microsoft fly sumilator, ETS 2, Forza Horizon 4-5 gibi araç simülasyonları.

Ixıon, Frostpunk, gibi gerçek zamanlı hayatta kalma strateji oyunları

Deneyebilirsin hocam.
İlk iki kategorideki tavsiyeleriniz gerçekten hoşuma gitti. Çok teşekkürler hocam.

Hemen inceleyeyim. Teşekkür ederim.

İlk iki kategorideki tavsiyeleriniz gerçekten hoşuma gitti. Çok teşekkürler hocam.

Şehir simulasyonları hoşuna gidiyorsa fiyattan bağımsız.

Anno serisi var Ubisoft'un, Sims var direkt olarak hayat simülasyonu, Mad Games Tycoon oyun yapma simülasyonu.

Araç kategorisi için de eklemek gerekirse SnowRunner (karlı havada tır, kamyon sürme oyunu), aklıma estikçe bu liste uzar fakat iş yerindeyim kusura bakmayın.

Subnautica işinizi görür güzel, uzun ve sıkmıyor ama Steam dolara geçince biraz pahalandı tabii size kalmış.

Hikayesi: Çoğunluğu su dolu bir adaya uzay gemimiz düşüyor.

Şehir simulasyonları hoşuna gidiyorsa fiyattan bağımsız.

Anno serisi var Ubisoft'un, Sims var direkt olarak hayat simülasyonu, Mad Games Tycoon oyun yapma simülasyonu.

Araç kategorisi için de eklemek gerekirse SnowRunner (karlı havada tır, kamyon sürme oyunu), aklıma estikçe bu liste uzar fakat iş yerindeyim kusura bakmayın.
Estağfirullah hocam. Hepsini tek tek inceleyeceğim şimdi. Çok ama çok teşekkürler.
Subnautica işinizi görür güzel, uzun ve sıkmıyor ama Steam dolara geçince biraz pahalandı tabii size kalmış.

Hikayesi: Çoğunluğu su dolu bir adaya uzay gemimiz düşüyor.
Bu da baya ilginç geldi. Hemen bakayım. Teşekkür ederim. :)

Estağfirullah hocam. Hepsini tek tek inceleyeceğim şimdi. Çok ama çok teşekkürler.

Bu da bayağı ilginç geldi. Hemen bakayım. Teşekkür ederim. :)

Subnautica cok güzel oyundur fakat yine öldürme/ele geçirme vs olduğu için listeye almamıştım eklediği için arkadaşa teşekkürler @Sho

Geri
Yukarı