Kitap Suç Ve Ceza 26TL!

Konuşmada geçen yaş grubunu bilmiyorum ama eğer bu grup z kuşağı ise gerçekten mahvolduk. Kitaplara ve okumaya bakış açınız gerçekten çok şaşırtıcı.

Arkadaşıma yeni yılda ne ihtiyacın var diye sormuştu bende dünya klasiğiklerinden bir tane alsan yeter demiştim, umarım bunu alır. Çok okumak istiyorum.

Hocam raftaki duruşu yeter.

Daha boş bir şey duymamıştım herhalde.

Daha boş bir şey duymamıştım demişsiniz raftaki duruşu yeter demişsiniz...
1. kitabı siz duruşu için mi alıyorsunuz?
Eğer öyle yapıyorsanız zaten kitaplarla hiçbir alakanız yoktur. Yolunuzdan çekiliyorum...

2. Daha boş bir şey duymamıştım demişsiniz.
Siz her gördüğünüz eşyayı sınırsız kaynak ile mi yapılıyor sanıyorsunuz?
Ki buradaki kitap bir dünya klasiği; elde edilmez, edilemez, bulunmaz bir kitap değil internete yazdığında yüzlercesini farklı dillerde olanlarını bile bulabilirsin, böyle bir kitap için mi para harcamamak boş?

Aldığınız kitabı kaç kere okumayı düşünüyorsunuz? Üslübunuzdan anladığım kadarıyla okuduğunuzu değil okumayı düşündüğünüzü bile sanmıyorum.
Tek derdiniz kitabı bir kahvenin yanına koyup internette paylaşmak ise fikirlerinizi kendinize saklayın.

Daha boş bir şey duymamıştım demişsiniz raftaki duruşu yeter demişsiniz...
1. kitabı siz duruşu için mi alıyorsunuz?
Eğer öyle yapıyorsanız zaten kitaplarla hiçbir alakanız yoktur. Yolunuzdan çekiliyorum...

2. Daha boş bir şey duymamıştım demişsiniz.
Siz her gördüğünüz eşyayı sınırsız kaynak ile mi yapılıyor sanıyorsunuz?
Ki buradaki kitap bir dünya klasiği; elde edilmez, edilemez, bulunmaz bir kitap değil internete yazdığında yüzlercesini farklı dillerde olanlarını bile bulabilirsin, böyle bir kitap için mi para harcamamak boş?

Aldığınız kitabı kaç kere okumayı düşünüyorsunuz? Üslübunuzdan anladığım kadarıyla okuduğunuzu değil okumayı düşündüğünüzü bile sanmıyorum.
Tek derdiniz kitabı bir kahvenin yanına koyup internette paylaşmak ise fikirlerinizi kendinize saklayın.
Evet daha boş birşey duymadım.

Bir de ben mi yazmışım o yorumu bir daha bakın derim. :)

Yorumları okudum, hoşuma gitti. Alıcam, bakalım nasılmış :)
(Amazondan ilk defa alışveriş yapıcam, kargo biraz geç geliyormuş diye duydum, kredi kartı ile ödicem bir sorun olmaz değilmi? )

Yeni konular

Geri
Yukarı