Suçum: Çifte Hesap Ve Önerilerim Var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kokasi35

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Full-Stack Developer
pvRtsR4.png

Bu cezayı neden yedim bilmiyorum. Ama tamam diyerek geçiştiriyorum. Bilgisayarı abimle kullanıyoruz. Hadi buna tamam dedim. Abim hesap açmak istemiştir dedim. Geçtim kapattım konuyu. Ama aradan 2-3 dakika sonra bu sefer 2. ceza geldi. O da aynı tarih ve saatte bitiyordu. Ben bu cezayı neden aldım?
Önerilerim:
1) Cezayı aldıktan sonra konuya 2-3 cümle yazma hakkımız olsun.
2) Cezayı e-posta adresine tam olarak detaylı şekilde anlatmak.
3) Ceza almadan önce 15 veya 30 dakikalık uyarı gelmesi. (Yani sosyalden uzaklaştırmak.)
4) Uzun süre (1-2 saat arası) cevap gelmeyen konulara Mikail Fidan abinin konuya net cevap verip kapatmasına hep sinir olmuşumdur. Belki o saatte herkes işiyle meşgul. Belki bazı kullanıcılar Mikail abiden birazcık daha iyi biliyor ve bu olayı yaşayıp atlatmışlar. (Ha Mikail abiyi kötülediğimi sanmayın. Ceza vermeden önce uyarı verme yönünü seviyorum.)
Şimdilik önerilerim bunlardır. Aldığım cezayı detaylı açıklarsanız sevinirim. Ve bu cezaları kim veriyor?

Aynen sana katılıyorum bazen aniden ceza geliyor sebep bile göstermeden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mikail abi bu cezayı sen mi verdin? Cezamı anladım. Ama ben şunu anlamadım. Benim yerime bu bilgisayarı abim de kullanıyor. Eğer o hesap açtıysa ben niye ceza yiyorum? Abime sordum. Abim ''ben hesap açmak için girdim'' dedi. Yani suç abiminmiş. Konu kapatılabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı