Süleyman Çakır edit düzenlemesi telif sebebi mi?

İstanbul Sefiri

Centipat
Yer
Rize, Ardeşen
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP 15-R103NT Laptop
Intel(R) Core(TM) i5-4210U CPU @ 1.70GHz 2.40GHz
NVIDIA GeForce GT820M
DDR3 1600MHz 4,00 GB RAM
Kingston 224 GB SDD
Meslek
Mafya babası
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gördüğünüz Süleyman Çakır editi 2020'den kalma eski ve kalitesiz Kurtlar Vadisi görüntülerini kullanıyor. Bunları yeni HD Kurtlar Vadisi görüntüleri ile değiştirip birkaç sahneyi daha iyi yapıp düzenleyip paylaşmak istiyorum. Telif yer miyim hocam? Sizce nasıl olur bu edit?

Neden böyle bir şey yapmak istediğine anlam vermesem ve aşırı saçma bulsam da telifi her türlü yersin.

Neden böyle bir şey yapmak istediğine anlam vermesem ve aşırı saçma bulsam da telifi her türlü yersin.

Hocam her türlü yersin diyorsunda eskileri hatırlamak ve yeni neslile daha uygun bir hale getirmekte ne sorun var fantezi içinde yapmıyorum yani ben.

Hocam kimse için sorun yok zaten ama telif hakları sahibinin böyle bir hakkı var, ama bir sorun çıkaracağını sanmıyorum.

Direkt görüntülerini şak diye kopyalamıyacağım zaten hocam birkaç değişiklik yapacağım.

Hocam her türlü yersin diyorsunda eskileri hatırlamak ve yeni neslile daha uygun bir hale getirmekte ne sorun var fantezi içinde yapmıyorum yani ben.

Kanka soru sormuşsun adamda cevap vermiş sana.

Hocam profilime bakarsanız aşağıda mesajlar kısmında adamın diğer editlerini de yeniledim herhangi bir telif yemedim benim amacım emek hırsızlığı değilki.

Geri
Yukarı