Süleyman Çakır edit düzenlemesi telif sebebi mi?

%99 sıkıntı olmuyor bu tür editler yapan kişilerde. Zaten ürün/video üzerinden bir gelir elde etme durumun yok, kimse sallamaz seni. Takılırsın kafana göre :) He sıkıntı olabilir mi ? Evet, olabilir. Ancak (biraz garip bir örnek oldu ama neyse) bu ihtimal, senin cinsiyet değiştirme ameliyatı olmayı isteme ihtimalinle aynı gibi.

%99 sıkıntı olmuyor bu tür editler yapan kişilerde. Zaten ürün/video üzerinden bir gelir elde etme durumun yok, kimse sallamaz seni. Takılırsın kafana göre :) he sıkıntı olabilir mi? Evet, olabilir. Ancak (biraz garip bir örnek oldu ama neyse) bu ihtimal, senin cinsiyet değiştirme ameliyatı olmayı isteme ihtimalinle aynı gibi.

Gerçekten garip bir ihtimal olmuş hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gördüğünüz Süleyman Çakır editi 2020'den kalma eski ve kalitesiz Kurtlar Vadisi görüntülerini kullanıyor. Bunları yeni HD Kurtlar Vadisi görüntüleri ile değiştirip birkaç sahneyi daha iyi yapıp düzenleyip paylaşmak istiyorum. Telif yer miyim hocam? Sizce nasıl olur bu edit?

Uğraşmazlar telifle.

Hatta izlerim arada editlerini beğenmezsem söylerim.

Hocam her türlü yersin diyorsunda eskileri hatırlamak ve yeni neslile daha uygun bir hale getirmekte ne sorun var fantezi içinde yapmıyorum yani ben.
Gelecek nesil kurtlar vadisi denen saçma jargonu ne yapsın ki neden onlara böyle bir şeyi uygun hale getirmeye çalışıyorsun ki ifadene göre UYGUNSUZ

Gelecek nesil Kurtlar Vadisi denen saçma jargonu ne yapsın ki neden onlara böyle bir şeyi uygun hale getirmeye çalışıyorsun ki ifadene göre uygunsuz.

Hocam bu yorumunuzu gördüğümde Kurtlar Vadisi'nden pek anlamadığınızı ve Kurtlar Vadisi'ni sadece Mafya'ya özendiren saçma bir dizi olduğunu düşünüyorsunuz bence o yüzden bu konuyla fazla ilgilenmemeniz sizin için benim bir önerimdir.

Gelecek nesil kurtlar vadisi denen saçma jargonu ne yapsın ki neden onlara böyle bir şeyi uygun hale getirmeye çalışıyorsun ki ifadene göre UYGUNSUZ
Yıl 2024, Türkiye'de hala binlerce kişi Kurtlar vadisi fanı, sevmek zorunda değilsin diziyi saçma da bulabilirsin ama emek gösteren birine de yok kim ne yapsın senin dizini filan dersen kendi bilgisizliğin, çünkü aç bak izlenmelere 2003 yılındaki bölüm 2 yıl önce tekrar yayınlanıp 12 milyon izleniyorsa hala izleniyor demektir.

Bunlar sizin için bir şeyler ifade eder inşallah hocam baron abimizin 2020'de yaptığı 2 editi yeni 20212'de çıkan Kurtlar Vadisi görüntüleri ile değiştirdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geri
Yukarı