Sünnet anılarınız

Sünnetçinin kafasında cam bardak kırdım.

Ettirmezsen hastalık kapar. Bir de gey diye hitap ederler.

Dünya da sünnetlilerden çok sünnetsizler var, ve sünnetsizlikten dolayı hastalık kapanı duymadım, yeterince temizlenmez ise her şekilde hastalık kapar, zaten olay sünnetle alakalı değil temizlik le alakalı.

Bende yatakda güzel para almiştim kardeşim ile kaç oldugunu bilmiyorum ama bayagi iyi para almiştik. Onunlada 4 tekerlekli bisikletler alip evin içinde bir tur atdik sonra dişarda biraktik keşke birakmasaydik sadece dışarda 5 dk kaldi kapidan dişari bakdigimizda. Komşumuzun kiskanç x çocugu bisikletimizin lastiklerini tutan küçük metal çubuklarini kirmişti yetişemeden kaçti. Kullanilamaz haldedi. Acilarin çocuguyum resmen.
Mutluluk 5 dakika sürmüş. :(

7 yaşında sunnet oldum ve o gün dün gibi aklımda 4-5 kışı beni zor tutmuştu bağırıyordum benim o güzel şeyimi kesmeyin diye ama nafile kestiler o güzel şeyim o güzel atlara binip gitti sonra incecik bir şey kaldı onunla idare ediyoruz.

Hocam ben unutmam ben sünnetin ne olduğunu bilmem eski mahallede sünnet düğünü vardı. Anne bu nedir dedim. Tabii annem ucundan parça alıyorlar dedim. Mal gibi kıskandım sonra annem babamı zorladım. 1 hafta sonra babam araba aldı. Sünnetçi geldi eve. Ben merakla bekliyorum. Baba sünnetçi nerede. Bu adam dedi. Adam hadi bismillah direyek başlayalım dedi. Tuttular beni yatakta delik deşik ettiler. 2 3 iğne batırdılar. Ben yırttım ortalığı ne uyuşturdular ne bir şey ettiler. Sonra adam iğne ile bıçak gibi bir şey gösterdi. Benim iğneden korkum vardı. Tabii hala var. Bıçak dedim. Adam 2 defa soktu falan delik deşik çok kötürdü. Balon gibi şişmişti. 7-8 cm olmuştu. Hatırlatmayın bir de ereksiyonda doktor gelir pansuman yapardı. Şu anki aklım olsa olmazdım büyüdüm. Belki olurdum ama ereksiyonda olduğumda sıkıntı idi. Sertleşmiş utanırdım ama olurken falan doktor bile şaşırmıştı.Balon gibi olmuştu ben bayağı ağlamıştım ama ailem olmasa yanımda yine olurdum.Rahatlardım ereksiyonda doktor fena tutardı.Şaşırırdı :d

Yeni konular

Geri
Yukarı