Süpercan 3 çıkıyor

Türk Telekom'un oyunun haklarını satmayacağını bilen kişiler bu haberinde yalan olduğunu çok iyi bilir.

Yalan haber değil zaten geleceği kesin de değil ve satın almadan yapmaya çalışıyorlar. Olur mu olmaz mi bilmiyoruz ama girişimler var. Özellikle şu an uğraşan supremos stüdyosunda kafamda bazı soru işaretleri var ne olacak göreceğiz.

Merak edenler için durumdan bahsedeyim. BadAss Studios olarak adlandırılan ekip ismini Supremos Studios yapmıştır. Discord kanalında internetten buldukları resimleri oyunumuzun resimleri diye paylaşıp insanları aldatmış. Sonrasında maddi sıkıntıdayız diyerek bağış istemişlerdir. Türk Telekom nedense her seferinde trailerın yayınlanması için izin vermemiştir. Daha sonra kendilerine durumdan bahsettiğimde afallamış ve beni sunucudan banlamışlardır. Beni banladıktan 1 gün sonra Discord sunucusunu kapatmışlardır.

Merak edenler için durumdan bahsedeyim. Badass studios olarak adlandırılan ekip ismini supremos studios yapmıştır. Discord kanalında internetten buldukları resimleri oyunumuzun resimleri diye paylaşıp insanları aldatmış. Sonrasında maddi sıkıntıdayız diyerek bağış istemişlerdir. Türk Telekom nedense her seferinde trailerın yayınlanması için izin vermemiştir. Daha sonra kendilerine durumdan bahsettiğimde afallamış ve beni sunucudan banlamışlardır. Beni banladıktan 1 gün sonra Discord sunucusunu kapatmışlardır.

Aynen öyle bende öyle sizin gibi yapmıştım hatta ben kendimi sahte hesaplardan sokarak insanlara doğruları söylemiştim ama yine de ban attılar ve en son emir denilen oyunun baş geliştiricisi kanser olmuş yalanını uydurdular ve en son Instagram hesaplarından oyunu durduklarını yayınladılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı