Süperonline müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum!

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Arkadaşlar çok sinirliyim. 3 aydır sorunum var ama bir türlü müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum. Sadece telesekreter çıkıyor bilgilerinizi girin diyor ve ayarlarınız güncellenmiştir deyip kapatıyor. Sinir krizleri geçiriyorum yok mudur şu Allah'ın belası Süperonline'ye bağlanmanın bir yolu?

Devamlı ararsanız tabi sekretere atarlar. Gerekli cevabı büyük ihtimal vermişlerdir o yüzden sistem önceki bildirimini söylüyor. Harici olarak telefondaki gibi rahatsız etmeyip sorununu tek şekilde bildireceksen Superonline online hizmetler yoluyla da sorununu bildirebilirsin.

Devamlı ararsanız tabi sekretere atarlar. Gerekli cevabı büyük ihtimal vermişlerdir o yüzden sistem önceki bildirimini söylüyor. Harici olarak telefondaki gibi rahatsız etmeyip sorununu tek şekilde bildireceksen Superonline online hizmetler yoluyla da sorununu bildirebilirsin.
Hayır. İstediğiniz numaradan istediğiniz yeri arayın sürekli aynısı oluyor.

Arkadaşlar kötü örnek olacak ama biraz kötü konuşarak hallettim bu olayı. Bugün saat 2'de gelip bakacaklarmış.

Hayır. İstediğiniz numaradan istediğiniz yeri arayın sürekli aynısı oluyor.
Aynısı olmaz. Çünkü istediğin numaradan ararsan ara yine vereceğin hizmet numarası aynı ve sorun kaydın numarana değil hizmet kaydına bağlıdır. Bu yüzden yukarıda dediklerim yine geçerlidir. Doğru düzgün kuralına göre bildirirsen güzelce hizmet veriyorlar. Bazen yavaş olsa da hizmetleri kaliteli.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı