Süperonline'a Geçersem Pingim Düşer mi ?

smiLonly

Kilopat
Makaleler
4
Arkadaşlar benim son 1 aydır pingim sürekli olarak yüksek oluyor oyunlarda özellikle Cs:Go gibi oyunda falan ben bu yüzden Süperonline'a geçmek istiyorum kullandığım paketin aynısı Süperonline'da var ve daha ucuza.
Fakat şöyle bir şey de var bazı tanıdığım bilgisayarcılar senin alt yapın kötüdür o yüzden oluyordur bu ping sorunu diyor Süperonline'a geçsen de fark olmaz diyorlar. Benim düşüncemde Ttnet çok kötü Süperonline ondan daha iyi bir ping seviyesi verir diye düşünüyorum o yüzden geçmek istiyorum. Sizce ne yapmalıyım ?

@Adion @MF @samet67671 @Murat5038 @Recep Baltaş

Ttnetten superonlineye geçmeden önce bende arkadaşlara sormuştum, genelde olumlu yorumlar yapmışlardı ve ben de geçtim. Pişman da olmadım açıkçası gayet memnunum. Bir sorun olduğu zaman müşteri hizmetleri gayet güzel ilgileniyorlar. Tarifeleri falan da araştırdıysan ve kendine uygun bir şey bulduysan geçmeni tavsiye edebilirim ben sana.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı