TTNET'ten SüperOnline'a Geçiş

Eren2355

Hectopat
Daha fazla  
Ben TTNET kullanıcısıyım ve internetim 24 ayı doldurmuş bulunmakta. Bu yüzden SüperOnline'a geçiş yapmak istiyorum. Eğer SüperOnline kullanan arkadaşlarımız var ise, bilgilendirmelerini istiyorum. Ben Asus Memo Pad 7 kampanyasına geçiş yapmak istiyorum. Tablet almak için değil. Hızı 50 Mbit ve AKK 100 GB olması. Sizin düşüncelerinizi almak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Fiber kullanıcısıyım 5 senedir. Büyük bir sorunum olmadı hiçbir zaman, kısa çaplı kesintiler olabiliyor bakım zamanlarında. Onun dışında gayet iyi.

Ayda 300-400 GB arası oluyor genelde benim, bu kullanımına bağlı. AKK sınırını aşsam da yaklaşık 1 senedir hızım düşmüyor.

fdser.PNG

Ayda 300-400 GB arası oluyor genelde benim, bu kullanımına bağlı. AKK sınırını aşsam da yaklaşık 1 senedir hızım düşmüyor.
Zaten her internet TTNET'ten iyidir diye düşünüyorum. Özellikle Turkcell SüperOnline hayal kırıklığı yaratacağını sanmıyorum. Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.

TTnet taahhütüm bitmesine 4 ay kala bu hafta superonline'a geçtim, aylık 49 lira. TTnetteki taahhüt cezası 250 lira civarında olacakmış, bunu superonline karşılayacakmış. Umarım sözlerinde dururlar. Durmazlarsa genel müdürlerine kadar giderim.

Gece kuşu tarifesi en uygun tarife bence eğer oyun ve filim indiriyor'san saat 00.00-06.00 arası akk olmuyor 50 mbps hız ile istediğin her şeyi hızlıca indirebilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı