Sürat kargo - 1 haftadır aktarma merkezinde

Bugra1

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Daha önce bir konu açmıştım ekran kartını iade etmek istediğime dair. Ayın 3'ünde sürat kargoya bu ürünü teslim ettim ve 7 gündür İzmir'den çıkmadı hala İzmir aktarmada gözüküyor. Aktarma merkezine gittim götüremiyosanız geri verin bana dedim ve onu da yapmıyorlar. Şu an kargomu rehin aldılar resmen. Nasıl bir rezalettir bu anlamış değilim. Her gün arayıp kayıt oluşturuyorum kimsenin umrunda değil. Süreci hızlandırmak veya kargoyu geri bana teslim etmelerini sağlamak için ne yapmalıyım bilgisi olan var mı? Yasal haklarım ne zaman başlıyor? Ne zaman dava açabilirim?

Üstadım ne yazık ki çoğu firma disiplinsiz bir şekilde çalışıyor biraz da sizin şansınıza kalıyor bu işler sürat kargo firması sizi mağdur etmiş geçen internetten köpeğime vitamin aldım 2 gün içinde elime ulaştı kargo firması sürat kargoydu Türkiye'de beğendiğim tek firma Hepsiburada'nın kendi firması gerisi bitik.

Merhaba,

Daha önce bir konu açmıştım ekran kartını iade etmek istediğime dair. Ayın 3'ünde sürat kargoya bu ürünü teslim ettim ve 7 gündür İzmir'den çıkmadı hala İzmir aktarmada gözüküyor. Aktarma merkezine gittim götüremiyosanız geri verin bana dedim ve onu da yapmıyorlar. Şu an kargomu rehin aldılar resmen. Nasıl bir rezalettir bu anlamış değilim. Her gün arayıp kayıt oluşturuyorum kimsenin umrunda değil. Süreci hızlandırmak veya kargoyu geri bana teslim etmelerini sağlamak için ne yapmalıyım bilgisi olan var mı? Yasal haklarım ne zaman başlıyor? Ne zaman dava açabilirim?

Sürat Kargo bir kere kullandım bir daha asla. Eve uğramadan direkt şubeden alın diyen bir marka...

Birkaç gün daha bekleyin. Hala aktarma merkezinde gözüküyorsa arayın sorun. Aradıktan 1-2 gün sonra yine arayıp dava ile tehdit edin. Birazcıkta bağırın çağırın küfür etmeden.
Şubeyi aramanız daha iyi olacaktır bu arada.

Dava olayını bilmiyorum ama birkaç defa ara bağır çağır, hakaret etmekle tehdit et. Türkiyede bir kargo firmaları birde operatörler en büyük sahtekarlardır.

Çok aradım hiç çözüm olmadı yarın sabahı bekliyorum yarın da gelmezse arayıp yasal yollara başvuracağımı ileteceğim. Yasal haklarımı öğrendikten sonra da gerekiyorsa dava açacağım zaten. 7 gündür ekran kartsız kaldım. Proje yetiştirmem gerekiyor ne yaptıkları belli değil. Adamların ayağına gidiyorum götüremiyorsanız yoğunsanız tamam anlıyorum kargomu geri verin diyorum onu bile yapmıyolar

Kesinlikle sürat kargo pişmanlık. En ufak bir şey bile 10 günde geliyor. En garanti olan MNG ve Aras Kargo. 2 günde geliyor.
Katılıyorum MNG Aras ve yurt içi kargo çok iyi ama n11 ücretsiz gönderi kodunu sürat kargodan verdiği için ordan gönderdim. Bir daha asla parası neyse veririm diğerlreinden birisiyle gönderirim. Kargoyu yol kenarına bıraksam sürünerek kendi başına giderdi zaten
Üstadım ne yazık ki çoğu firma disiplinsiz bir şekilde çalışıyor biraz da sizin şansınıza kalıyor bu işler sürat kargo firması sizi mağdur etmiş geçen internetten köpeğime vitamin aldım 2 gün içinde elime ulaştı kargo firması sürat kargoydu Türkiye'de beğendiğim tek firma Hepsiburada'nın kendi firması gerisi bitik.
Hepsiburadanın kendi kargosu da çok madur etti zamanında. 20-25 gün civarında bekletiyordu. Düzeltmişlerdir muhtemelen

Birkaç gün daha bekleyin. Hala aktarma merkezinde gözüküyorsa arayın sorun. Aradıktan 1-2 gün sonra yine arayıp dava ile tehdit edin. Birazcıkta bağırın çağırın küfür etmeden.
Şubeyi aramanız daha iyi olacaktır bu arada.

Bu haftanın başından beri her gün arıyorum. Sabah yine görüştüm yöneticime mail attım yarına çıkmamış olursa tekrar arayın dediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı