Sürat Kargo Kargoyu Kaybetti

1 Aralık günü Hepsiburada üzerinden sipariş verdim siparişi gönderen kargo Sürat Kargo. Ankara aktarma ve İzmir aktarmada kaybetti. Ankara'da bulunmuş ama İzmir'de kayboldu dün müşteri hizmetlerini aradım bölge müdürlüğü için raporladım dedi Şikayetvar'a yazdım o da beklemede mail attım kargom geri gelir mi başka yapılacak bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı olmuyor. 2 sene önce benim kargomun olduğu şube soyuldu, evet Sürat Kargo. 😁
Hiç uğraşılmasına gerek yok, satıcı parayı öder. Sonrasını kendileri çözer. Kargo firmasında kayıt açılması gibi işler duruma göre süreci uzatabilir.

Sıkıntı olmuyor. 2 sene önce benim kargomun olduğu şube soyuldu, evet Sürat Kargo. 😁
Hiç uğraşılmasına gerek yok, satıcı parayı öder. Sonrasını kendileri çözer. Kargo firmasında kayıt açılması gibi işler duruma göre süreci uzatabilir.
Şimdilik bir sorun yok kargo bulundu izmir aktarmada bekliyor yarın yola çıkar mı bilginiz var mı bu arada geçmiş olsun Sürat Kargo mağduruyetiniz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı