Sürat Kargo kuryesine nasıl ulaşılır?

karul

Decapat
Şubeyi aradım ancak açan olmadı. Müşteri hizmetlerinde ise canlı desteğe bağlanmadı. Saat 5'i geçtiği için yüksek ihtimal. Saat 11:30'da kargom dağıtıma çıkmış. Haritalar da evin yerini yanlış gözüküyor, okulda olduğum için cevap veremedim. Uyku moduna almıştım telefonu, kuryenin aradığı numara da gözükmüyor. Bugün almam gerekiyor, ne yapacağım?

Şubeyi aradım ancak açan olmadı. Müşteri hizmetlerinde ise canlı desteğe bağlanmadı. Saat 5'i geçtiği için yüksek ihtimal. Saat 11:30'da kargom dağıtıma çıkmış. Haritalar da evin yerini yanlış gözüküyor, okulda olduğum için cevap veremedim. Uyku moduna almıştım telefonu, kuryenin aradığı numara da gözükmüyor. Bugün almam gerekiyor, ne yapacağım?
Şubeye gitmiştir geri büyük ihtimal.

Bugün alamazsın, yarın alacaksın. 15-20 dakika sonra kapatacaklar şubeleri.

Hala dağıtımda. Müşteri hizmetlerini aramayı başardım fakat kuryenin numararasını alamadım. Müşteri hizmetleri o kadar hızlı konuşuyor ki dediği hiçbir şey anlaşılmadı zaten.
Kuryenin numarasını vermek çalıştığı şubenin bileceği iş. Vermek zorunda değil, tekrar getirmek zorunda da değil.

Bugün alamazsın, yarın alacaksın. 15-20 dakika sonra kapatacaklar şubeleri.

Kuryenin numarasını vermek çalıştığı şubenin bileceği iş. Vermek zorunda değil, tekrar getirmek zorunda da değil.

Ellerinde olmadığı için vermedi. Şube'yi arıyorum açmıyorlar.

Genelde şubeler 18.00'e kadar. Yakınsa gidip şansınızı deneyin. Başka yapacak bir şey yok.

2-3km civarında. Yürüyerek gitsem yüksek ihtimal yetişemem.

Şubeler 18'e kadar açık oluyor, çünkü dağıtıma çıkan araçlar dağıtamadıkları ürünleri geri getiriyor. Yakınsa gidip bekleyip alabilirsiniz. Öyle almışlığım var :)

Geri
Yukarı